2733
2734
عنوان

جنسیت نی نی من و علایمی که داشتم

786 بازدید | 34 پست

مامان خانوما من علایمی که داشتم رو براتون میگم و جنسیت نی نیم شاید به دردتون بخوره:

رشد موهای زائدم کم شد

ویارم غروب به بعد بود و شدید هم نبود

بعد 11 هفته تهوعم از بین رفت

کشاله ران سمت راستم از هفته 11 تیر میکشید تا ساق پام

علاقه شدید به ترشی، شوری و تندی داشتم

متنفر بودم ازشوری

تقویم چینی برام پسر بود

سن خودم و ماه اقدام به بارداریمم یکی زوج یکی فرد بود

پوستم شفاف شده بود

تا الان ک سه ماهم تموم شده 2کیلو و نیم وزن کم کردم

و خوابالو نبودم اصلا

و جنسیت نی نیم پسر😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
2731

من ویاروحالت تهوع نداشتم ولی تاماه هفتم ۱۰کبلوکم کردم 

بچه منم پسربود

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

مبارکه ولی به علایم نیست من سر پسرم موهام زیاد شده بود وزنمم کم میشد تهوعم خیلی زیاد بود سر دخترمم همینطور فقط رشد موهام کمتر بود کلا هم علاقه به ترشی و شوری دارم همیشه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2738

مبارکه عزیزم ولی تو سه ماهگی چطوری جنسیتو صد در صد فهمیدی حتما میدونی که تو این هفته ها اشتباه زیاده 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

منم بعضی از اینارو داشتم و پسره

ویار شدید تهوع و استفراغ نداشتم، تهوعم غروب به بعد بود

عاشق شوری بودم

پوستم شفاف بود ولی خشک شده بود یبوست بودم

تقویم چینی برام پسر بود

رشد موهام کمتر شده،و اینکه میل جنسیمم کمتر

منم همین علائم رو داشتم حتی هنوزم ک هنوزه هر کسی ک میبینتم میگه بچت پسره ولی سونوگرافیم گف دختره😆

میشه برا رسیدن ب خواسته دلم یه صلوات مهمونم کنی... ❣اللهم صل علی محمد وآل محمد❣
2706