2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوستان چرا مسخره میکنین

مشکلیه که برای هر کسی میتونه پیش بیاد

یا به خاطر پوشیدن لباس تنگ و عرق کرده

یا کبد گرم که تعدیل مزاج باید بشه

یا غلظت خون

میتونه به خاطر بلوغ و مشکلات هورمونی باشه طوری که یه سریا توی دوران پریودی یا بعدش دچارش میشن

میتونه کیست مویی باشه

در هر صورت باید بری دکتر

حتی اگه کورک باشه باکتری ای داره که اگه خودت بترکونیش میتونه به قسمتای دیگه بدن هم سرایت کنه پس بهتره پیش دکتر بری تا خودش تخلیه کنه یا دارو بده تا عفونتش ار بین بره

اصلا هم خجالت نکش مشکلیه که میتونه برای هرکسی پیش بیاد

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
خاک بر سرم همونجا که اسی میگه جوش داره من خال دارم😟😟😟😟

شنیدی میگن هرکی خال داره یعنی توی زندگی قبلیش معشوقش اونجارو بوسیده 😐🤣

خدایا میشه یه بار دیگه مادر بشم🥹

خب برای همون دارم میگم دیگه

امضای اون دوستمون😱😱😱

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2738

اقا من رو گردنم دستم دارم😂😂😂😂یعنی کی منو بوسیده😂

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
لولو🤣🤣🤣

😂😂😂😂

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
2706