2737
2734
عنوان

خانما بیاید برای سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 1102 بازدید | 131 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اولین علامت بارداری پریود نشدنه...وقتی پریود شده حامله میست عزیزم...ممکنه از استرس بوده باشه

لخته خونی هم داشت

لطفا برای حاجتم صلوات بفرستید.  خدایا خودت مواظب عزیزانم باش❤
2728
خب دیگه...اخه این مدلی ک تو تاپیک گفتید کی حامله میشه😑...خودشم وقتی پریود شده

خب میگه من پایین کمرم درده خیلی کم ترشح دارم تازه میگه سینمم درد میکنه البته خیلی فشار داده به سینش ساید از این بوده گه و گاهی دردش میگیره

لطفا برای حاجتم صلوات بفرستید.  خدایا خودت مواظب عزیزانم باش❤
بدون بیمارستان رفتن

صبح‌قبل‌از‌رفتن‌به‌دستشویی‌انقدراب‌بخور‌تا‌مثانت‌‌پرپرشه‌بهش‌فشاربیاد‌بعد‌‌‌تویه‌یه‌ظرف‌ازجنس‌پلاستیک‌سرکه‌ی‌سفید‌بریز‌‌ومقدارمثلا‌یک‌قاشق‌یاکمتر‌بهش‌ازادرارت‌بریز‌بذارحبابش‌بخابه‌ومایع‌اروم‌بگیره‌وقتی‌مایع‌اروم‌وته‌نشین‌‌شد‌نگاش‌کن‌اگه‌رنگ‌سرکه‌عوض‌شده‌باشه‌یعنی‌حامله‌ای‌‌

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
2738
خب میگه من پایین کمرم درده خیلی کم ترشح دارم تازه میگه سینمم درد میکنه البته خیلی فشار داده به سینش ...

دردسینه‌‌‌ی‌‌این‌دختر‌مثل‌‌پریودی‌بالخته‌اش‌به‌دلیل‌تنبلی‌تخمدانهاشه‌چون‌تاجایی‌که‌می‌دونم‌اینا‌‌‌که‌پریودش‌نامنظمه‌گاهی‌هست‌گاهی‌نیست‌شدیدوبالخته‌است‌یعنی‌تنبلی‌تخمدان‌داره‌وتوان‌باربری‌نداره‌وقتی‌ازدواج‌کرد‌بادارو‌باید‌حامله‌بشه‌اون‌ترشحات‌هم‌که‌گفتی‌انقدردرزنان‌باردارزیاده‌‌که‌ادم‌مرتب‌‌احساس‌لیز‌خوردن‌داره‌

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
تست بده خب، یا بی بی چک بگيره 

مشکل‌همینه‌که‌نمیتونه‌ازخونه‌بره‌بیرون‌حتی‌بایه‌بزرگتر‌باباش‌خیلی‌سخت‌می‌گیره

2706