2737
2734
خیلی حیاتیه این موضوع یه مام می خوام که توش نمک آلومینیوم نباشه توی همه ی مام های خودم نگاه کردم آلومینیوم هست....گویا آلومینیوم باعث سرطان سینه میشه!!! لطفا" اگه مام خوب سراغ دارین مارکش رو بگین
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**
هوا هم گرمه....بدون مام باید روزی 3 بار حمومرفت!!!!! دوست دارم خوشبو باشم...ولی بدون مام با این گرما سخته.....
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینا آلو مینیوم ندارن؟؟؟ رکسانا خودم داشتم...از بوش خوشم نمیاد
2740
من آبی رکسانا رو دارم...البته نمی دونم الومینیوم داره یا نه...پوشتش خیلی ریز نوشته!
نه دئودورانت رول هست و خوشبو اما کلیون کرم هست و البته باکتریهای عامل بوی بد رو از بین میبره
آخه چطوری دلت میاد بابت ( لوازم آرایشت ) خرگوشا زجر بکشن ؟؟ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=906628
ممنون نعنا.....باید برم دارو خونه بپرسم...ببینم دارن یا نه... می ترسم از مام ها و اسپری های خودم استفاده کنم...واسه آلومینیومش
فقط یه سوالی ماندگاری کرم کلوین چقدره؟؟؟ آخه می دونی...من شمالم...اینجا شرجیه...آدم خیلی عرق می کنه...می خوام ببینم بین کرم و دئودورانت به نظرت کدومش تاثیرش واسه از بین بردن بو بیشتره؟؟؟
در مورد کرم دئودورانت کلوین اینو پیدا کردم: این کرم با ترکیبی از عصاره خزه ایسلندی، که ماده ای گیاهی و آنتی باکتریال با خاصیت ضد بو می باشد و Tri Closan با خواص موثر ضد باکتری، از ایجاد بوی نامطبوع بدن در طول هفته جلوگیری می کند. عصاره خالص لانولین که نرم کننده است پوست شما را نرم و لطیف نگه می دارد. فقط یک بار در هفته از آن استفاده کنید و در تمام طول هفته بویی خوش را در زیر بغل خود احساس نمایید. روش مصرف: روی پوست تمیز زیر بغل مقدار کمی از کرم را با انگشت بمالید.