2737
2734
@نیکی0    بیا رسیدگی کن ینی چی ۵۰ صفحه رفته جلو در صلح و صفا😩😩

گوشیم تو شارژ بازم داره میمیره 

دعوام نشد 😐😐☹

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدایی چطور حوصلت میکشه این همه مینویسی؟ برا من میشه دو خط اعصابم نمیکشه دیگ😐

خب باید منظورمو برسونم😅وقتی کوتاه و مختصر بنویسی و کامل منظورتو نگی هزار جور برداشت میشه

اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍کاربریم برای سال ۹۸هس😐😵آی ام یک تعلیقی
نه اصلااا خراب نیس اما روش باز شده دیگه فردا ازدواج کرد میگه عهه دوس پسر قبلیم چقد هیکلش بهتر بوود . ...

کسیکه میخواد ازدواج کنه باید همه چیز طرفو درنظر بگیره اون خانومم اگه دوست پسر نداشت میگفت نگا خاستگار قبلیم پولدار تر بود وای کاش زن اون شده بودم

🖤🌟

میدونین این تاپیکو واسه چی زدم ؟؟؟؟

واسه دختر بچه های کم سن و سال که گول وعده وعید پسرا رو میخورن که ازدواج میکنیم فلان و بهمان بهترین زندگی برات میسازم 😔😔

اگه نظرات آقایونو بخونین اکثرا گفتن نه 

پس رو حرفاشون زیاد حساب باز نکنین آینده اتون تباه نکنین اگه قصد ازدواج دارین  از راه و روش مناسب برین

هیچوقت ارزش و زنانگی خودتون پایین نیارین

ضربه ای که یه خانم توی یه رابطه میخوره چندین برابره یه آقاست 

کم نیستن دخترهای که همچین ضربه هایی خوردن و چه بسا دخترای جونی که تا مرز خودکشی پیش رفتن 

خودتون بازیچه نکنین ارزش وجودی خودتون حفظ کنین🌹🌹🌹

ته این بازی چیزی جز ضربه زدن به خودتون نیس 

با احترام به همگی 🌹🌹🌹🌹💐

کافیه باور کنی یک ملکه هستی👸تاجهان جلوی رویاهات زانو بزنه✌✌
2738
🤣🤣🤣🤣

از سن شما که گذشته😂

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        

یک زن گرانبهاترین اعجاز خداست؛🖼 برای داشتنش باید وضوی باران گرفت؛🌧🧡🧡وبرمحراب رویش سجاده ای از گلبرگ یاس گسترد؛💗💗💐🌸🌺🌹وبه نام عشق شبنم وار بر عطر او سجده کرد؛🌟🌟🌟🌟⭐وهزاران هزار گل سرخ را تسبیح لحظه هایش نمود؛🌹🌹🌹🌹🌺او اجابت می کند عشقی بالاتر از خورشید و زیباتر از مهتاب را؛🦋🦋🦋 وتنهایک زن می داند آیین دوست داشتن را......و آنقدر زیبا هدیه می کند این عشق را که سیراب شوی....که او سردار عشق است.............❤❤❤❤👸👸وبهشت کمترین سرزمین اوست .......❤🧡💛💚💙💜🤎

کافیه باور کنی یک ملکه هستی👸تاجهان جلوی رویاهات زانو بزنه✌✌