2733
2734
عنوان

یعنی چم شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه ک مثل ما بد نیستن خانم محترم

الان که فک میکنم میبینم عاره رای میگی ولی دوای درد این دوستمون نیس 

ببخشید ولی حرف چرتی زدین

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐
آره همین مونده بیاد شماهارا تحمل کنه زندگیش بدتر شه 😐

دقیقا... تو این اوضاع خداروشکر که مجردم واااقعا خداروشکر

هیچ با خودمون فکر کردیم چرا گاهی انرژیمون رو صرف آزار و رنجش دیگران میکنیم؟💚
2728
خیلی گذشته ۲۶ سالمه

خوب میشی ❤️

یه روزی حال دلت  خیلی خوب میشه 

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐
تنها چیزی که الان به شدت مزاحم همین یه سر سوزن حس خوب باقی موندم هست، همین شوهره. میگم میخوام خودمم ...

خودتونو ک نمیتونید گول بزنید....الان اینجوری میگید اما اخرشبا چی؟!ازدواج یه نیاز طبیعیه کسی نمیتونه منکرش شه...

چون معمولا اونایی که اجباری درس میخونن این شکلی میشن

باعث و بانیش کلاهش رو بذاره بالاتر😖😖

اون که واویلا... ازش بیزارم و بسیار هم سنگینه و مجبورم کردن که بخونم. وقتی فکر میکنم تا سه سال دیگه ...

رشتت چیه؟ اگه سال اولی کتابای انگیزشی بخون موثره

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜
2738
علی ایحال ما حرف شما محترم

زیر دیپلم حرف بزن 

اخوی منکه نفهمیدم چی گفتی 

خودتونو ک نمیتونید گول بزنید....الان اینجوری میگید اما اخرشبا چی؟!ازدواج یه نیاز طبیعیه کسی نمیتونه ...

متوجهم چی میگید ولی بحث گول زدن نیست جدی میگم تو حال و هوای فعلیم واقعا حوصله یه آدم دیگه و چالش های زندگی مشترک رو ندارم... 

نمی‌دونمم شده ولی خب حالم خوب نیست و طبیعیه که در همچین شرایطی نتونم با یه مرد باشم... 

این روزها آنقدر خسته ام که حتی بادهای موافق هم مرا به زانو درمیاورند...

دم نوش اسطخودوس یکم بهترت میکنه

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
رشتت چیه؟ اگه سال اولی کتابای انگیزشی بخون موثره

رشته سختی نیست ولی من دیگه نمی‌کشم... ارشدم 

کاملااا زورکی

2706