2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند سالگی ازدواج کردید؟

۱۹ سالگی. بی تجربه بودم چون بچه آخر بودم مامانم تو هیچ کار خونه ای دخالتم نمیداد. 

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤

خودم می گم.من مجری برنامه های مدرسه و...این جور چیز ها هستم.نیمه شعبان بود که من اجرا داشتم. خلاصه آخرای اجرام سخنرانی بود من اعلام بر نامه کردم و نشستم.اون موقع آهنگ مگه داریم از محسن ابراهیم زاده معروف بود.من هدفونم رو به لب تاب وصل کردم و به خیال اینکه وصله آهنگ رو پلی کردم.وصل نشده بود  و وسط سخنرانی یکهو مگه داریم این همه عاشق و مجنون پخش شد.آخونده دهنش باز مونده بود و من هم خندم گرفته بود    

2728
منم همین جوریم   ولی من به موقع زرنگ می شم    

الان که اوکی شدم . ۲۴ سالمه. ولی اون موقع کند بودم🤧

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
خیلی بده اه😂😅

الآن دیگه جمشون می کنم  دیدی رو بوسی می کنی نمی دونی دفعاتش چنده 

من اومدم ادامه بدم رفت بعدی بعد برای اینکه کم نیارم رفتم پشت سرش گوشیم روی از روی میز برداشتم  

2740
اولاشه ولی دیگه اون قدر واسه آدم مهمون میاد که دیگه استاد می شه

دقیقا😀 بعد ازون مهمون از خود مادرشوهرمم میومد خودم دست تنها مهمون داری میکردم

2706