2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیروز که تو مراسم مادرشوهرم میگفت فلان جارو پذیرایی کن اما چون با یکی از مهمونا که باهاش رودروایسی داشتم حرف میزدم توجه نکردم اومد ظرفو از دستم کشید 😔

کاربری برای دو نفره جهت اطلاع کاراگاه ها .و خانومی که بهم تهمت دروغ گویی میزنی مگه من تلپیک جنجالی میزنم نهایت تاپیکای این کاربری برای کنکور و روابط با همسره دیگه اینهمه تهمت و قضاوت برای چیه 😑   نی نی سایتی ها با ارزش ترین ادمایی هستن که اطرافم داشتم و به مهربونیتون هیچ جای دیگه ای نیست دوستتون دارم ❤🥰
2731

خندیدم

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

۲۳ سالم بود تنها داشتم میچرخیدم مامانم زنگ زد گفت کجایی نگفتم بیرونم گفتم پیش دوستم راحله هستم گفت باشه به ۵ دقیقه نکشید زنگ زد گفت گفتی کجایی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟گفتم که با راحله هستم مادره من🤐 گفت کدوم گوری هستی راحله الان اینجاست😱😱🤪🤪🤪

به سلامتی ه مادرای مچ گیر🌷

2738
ممنون گلم

خاهش میکنم😍🤪

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
دیروز که تو مراسم مادرشوهرم میگفت فلان جارو پذیرایی کن اما چون با یکی از مهمونا که باهاش رودروایسی د ...

منم یه دفعه مادرشوهرم مهمون داشت. قوری برداشتم که چای بریزم تو استکان ها بعد من دستم تند نبود  چون سنمم کم بود و کار خونه انجام نداده بودم(عقد بودم) مادرشوهرمم سریع قوری از دستم گرفت داد به عمه شوهرم که بریزه

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
2706