2737
2739
عنوان

برای تسلیت چی ببرم؟

476 بازدید | 16 پست

سلام دخترا داداش دوستم فوت کرده ۲ هفته پیش من نمیدونستم الان میخوام بزم خونشون برای تسلیت میخوام گل سفید با ربان مشکی و کارت تسلیت بنظرتون بده؟

نه خوبه گلشم فکر کنم باید مریم باشه 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

یه ظرف خرما تزئین کن ببر 

نمیدونم واقعا تاحالا همچین هدیه ای ندادم

کاربری برای دو نفره جهت اطلاع کاراگاه ها .و خانومی که بهم تهمت دروغ گویی میزنی مگه من تلپیک جنجالی میزنم نهایت تاپیکای این کاربری برای کنکور و روابط با همسره دیگه اینهمه تهمت و قضاوت برای چیه 😑   نی نی سایتی ها با ارزش ترین ادمایی هستن که اطرافم داشتم و به مهربونیتون هیچ جای دیگه ای نیست دوستتون دارم ❤🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه عزیزم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2728
2738
یه ظرف خرما تزئین کن ببر  نمیدونم واقعا تاحالا همچین هدیه ای ندادم

ما که عزادار بودیم، هرکسی بعد از مراسم میامد یا دسته گل، سبد گل با روبان مشکی میاوردن که بیشتر گلها سفید بود، یا  یه جعبه شکلات که تیره رنگ ، روبان مشکی زده بودن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
خدا رفتگانتونو بیامرزه پس همون گل میگیرم

ممنون عزیزم زنده باشید 💖

ما که عزادار بودیم، هرکسی بعد از مراسم میامد یا دسته گل، سبد گل با روبان مشکی میاوردن که بیشتر گلها ...

خیلی ناراحت میشم وقتی یه خانواده عزیزشد از دست میده خدا رفتگانتو بیامرزه🖤

2706