2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدرت پولدار بود یا معمولی؟

بابامم از اول وضعش خوب بود مامانمم اولاش دانشگاه میرفت و بعدش درگیر کار و مساعل شد تا همین الانش من کم میبینمشون 

هنوز نیومدن خونه 

و منم مشکلی ندارم

2731
پس اگه ی شوهر پولدار تامین کننده داشتی شاید نیاز ب کارو حس نمیکردی

ن کلا دلم میخواد محتاج هیچکس نشم..اینکه روپای خودم باشم رو دوست دارم ن اینکه منتظربمونم تا....😐متوجه این ک😑

خب شخصیت ها متفاوته  از نظر من مردی که دوس داره زنش تو خونه باشه نباید سمت خانومی ک دوس داره ا ...

اره دقیقا، یکی از مسایلی که قبل از ازدواج باید حتما روشن بشه همینه. 

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
ی سوال شما خانومایی ک مهندسی خوندنو موفق میدونی؟ 

صرف تحصیلات نه همون طور که یه پزشک یا وکیل هم صرف تحصیلاتش موفق نیست

یکم واضح تر منظور سوالتون رو میگین؟

اگه منظورتون اینه که عده ای مهندسی رو برای خانوم بد میدونن من همچین دیدگاه جنسیت زده ای ندارم

صرف تحصیلات نه همون طور که یه پزشک یا وکیل هم صرف تحصیلاتش موفق نیست یکم واضح تر منظور سوالتون رو م ...

این درسته ک خانومای پزشک کم پیش میاد با مرد مهندس کارمتد ازدواج کنن درستع؟ چون سطحشون پایین تره؟

2738

خوب خانم ی که سر کار میرن وباید با وجود خستگی به کارخونه میرسن یا باید حقوقشون کامل مال خودشون باشه وهمسرشون هم نفقشون رو بده ..یا اگر حقوقشون رو میارن تو خونه خرج میکنن باید حقشون به لحاظ مالی محفوظ باشه  وگرنه اینکه یه زن بیرون خونه کار کنه بعد با وجود خستگی بیاد تو خونه به کار خونه هم برسه بعد حقوقش تو خونه خرج بشه یا شوهرش به لحاظ مالی ساپورتش  نکنه  درواقع بهش ظلم شده 

مامان الهه کوچولو 
عزیزم هر بچه ای از مدرسه میاد همون موقع کلی حرف داره نیاز داره مادری بیاد در آغوشش بگیره و به حرفاش ...

حق داری. اولویت اول یک زن بچه شه و بعد کار. البته زن حق داره کارکنه و مستقل باشه ولی حق نداره بچه ش رو فدای خواسته خودش کنه. 

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
این درسته ک خانومای پزشک کم پیش میاد با مرد مهندس کارمتد ازدواج کنن درستع؟ چون سطحشون پایین تره؟

مادر من پزشک بود پدرم دکترای مهندسی داشت اصلا هم به نسبت خانواده مادرم ثروتمند نبود (البته بعدا خیلی خودش رو کشید بالا) خیلی هم خوشبختن 

من خودم تو دوستای خودمم که میبینم سال بالایی های ما خیلی هم با هم رشته ای خودشون نمیخوان ازدواج کنن

ازدواج پزشک با پزشک معمولا سخته

برادر من دکترای مهندسی داره کسی که شاید قصد ازدواج باهاش رو داشته باشه پزشکه

و این که کی گفته سطح مهندس از پزشک پایین تره؟

اگه از نظر مالی کاملا تامین باشه تو خونه خیلی هم بهش خوش میگذره، اما اگر نیاز مالی داشته باشه به نظرم یه شغل خوب بیشتر شرایط خانومی کردن رو براش فراهم میکنه

شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد .    ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد . 
شما زن های قدیمی رو خود ساخته میبینید؟راجع به زن های ایرانی صحبت میکنید دیگه؟ زنی که کتک میخورد و هی ...

مامان بزرگم میگفت بابا بززگم ی بار با چوب زده تو کمرش 😐بعد میگن خود ساخته 😂😂😂

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        
من این جمله رو وقتی درک کردم که رفتم سرکار . واقعا زن خانه داری که برا خودش ارزش قائل باشه خانومی م ...

چه جالب من وقتی رفتم سرکار دیدم عوص شد ، احساس کردم بعنوان ی انسان چقدر مفیدم ، تو خونه باشی فقط عمرت هدر رفته ، اما شاعل باشی دنیا واست ی رنگه دیگه اس ، دیگه دغدعه ات جاری و خواهرشوهر و لباس و چیزای پیش پا افتاده نیست 

مامان بزرگم میگفت بابا بززگم ی بار با چوب زده تو کمرش 😐بعد میگن خود ساخته 😂😂😂

کتک خوردن تو جامعه ما خیلی عادی بوده کلا 

الانم من میام سایت میبینم ظاهرا عده ای هنوز متاسفانه کتک میخورن و حرف نمیزنن اون موقع که جای خود

2706