2733
2734

سلام دوستان من با اقای قصد ازدواج داریم منتظریم کرونا تموم شه ازدواج کنیم اوایل ایشون وقتی از زن داداشش حرف میزد اصلا حساس نبودم چون زن داداشش  دختر دایی خودمم میشه اما رفته رفته این حرف زدنا راجب اون باعث شد من حساس شم مثلا تو گالریش میدیدم عکسای پروفایل اونو سیو کرده تازه به منم نشون میداد میگف سمیه رو نگا(اسم مستعار) .یبارم بهش گفتم میخوام برای محضر بدم کت بدوزن واسم گف اره یبارم سمیه کت پوشیده بود من خیلی تعجب کردم ک چطور یادشه اون چی پوشیده چون من اگه ازش بپرسم دیروز چی پوشیدم یادش نیس همیشه ام میگه من به لباست دقت نمیکنم اصلا.

یبارم برگشت گف سمت ما همه خوشگلن ابجیم خوشگله سمیه خوشگله دختر عمم خوشگله من بازم خیلی ناراحت شدم. همش حرفش زن داداششه خب من چرا حساس نشم چرا ناراحت نشم

دیروزم باهم بیرون بودیم دیدم تو مخاطباش سیو کرده (سمیه مزاحم )میگم این چیه میگه  داداشم گف مزاحم سمیه شدن منم شماره طرف سیو کردم ببینم کیه بخدا چند روز پیش تو واتساپ یکی به من پیام داد از هم محلی هامون بود بهش گفتم یکی مزاحمم شده بلاکش کردم گف باشه حتی نپرسید شمارش چیه اسمش چیه اونوقت میره مزاحم زن داداشش سیو میکنه.

دیدم یه عدد چهار رقمی با اسم زن داداشش سیو کرده میگم این چیه دیگ میگ شماره پلاک ماشینشه منم دیگ طاقت نیاوردم زدم زیر گریه میگم دلیل اینهمه توجه چیه میگ تو نمیدونی موضوع خانوادگی مسئله خانوادگی نمیتونم بگم.

الانم برگشته به من میگ تو دنبال داستانی تو لوسی تو روانی بیا تمومش کنیم بدرد زندگی نمیخوری.

حق با کیه؟من حق ندارم ناراحت شم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

کاملا رفتاراش ناشایسته.بطور خیلی خیلی جدی بررسی کنید مثل رفتن مشاوره و ....

بعد اگر نیامد یا بهتر نشد کلا کات کنید.

این همه توجه کمی مشکوکه.حتی اکر از نظر اخلاقی افراد سالمی باشن هم همسرت و هم زن داداشش

لطفا به فکر ازدواج اینا باهاش نباش برای خودت میگم

ادم وقتی به یکی علاقه نداشته باشه عکسشو سیو نمیکنه

به بدبختی و گریه های بعد ازدواج نمی ارزع عزیز دلم این مشخصه به اون یه حسی داره

کاتش کن بره بعدا ازدواج کنی مصیبت به وجود میاد فقط

2706