2737
2739
عنوان

امروز شوهرم جواب مادرخواهرشو داد دلم خنک شد😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2592 بازدید | 108 پست

پیتزا تتو زدی رو مچت؟😃

چون شلوار روشن پوشیدی تو دیده اینجوری گفتن

ولی چندبار که همینجوری بگردی  دیگه عادی میشه چیزی نمیگن 

منم مادرشوهرم به بار گفت یه شومیز بلندتر بپوش  

گفتم همین مناسبه 🙂

یا علی...ادرکنی...🌸 انسان با امید حتی بدون بال میتونه پرواز کنه….🍀🍀🍀
قدیمین دیگه به همه چی گیر میدن

نباید به دل بگیری بنظرم پیرمرد پیرزن ها خیلی چیزا رو از قصد نمیگن چون قبلا بوده فکر میکنن الانم مثل ثبلا هست خیلی آداب و رسوم

مثلا ما باهم پسر خاله ها و دختر خاله ها مافیا بازی کنیم مادربزرگم میگه به ما دخترا زشته بیاید بیرون😂😂

یع دخی بهمنی 😇❤😜با پشتکار:)شجاع:)مهربون:) و...عاشق💔💓...بع آرزوهایم قول رسیدن دادم😍....سَنَ سِویوروم😍😜❤....کاربر جدید نیستم دوتا کاربری قبلیمو خودم ترکوندم☺.....اگع بی احترامی کردی و جوابتو ندادم بدون فهمیدم که نمی ارزه باهات بخوام هم کلام بشم😉😜....اول عاشق خدام😍😍😍......یع دختر لرع پرانرژی که به لر بودنش افتخار میکنه😍😍😇💓لر لرستان-خرم آبادم😍☺❤...میشه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کنی؟:)  ❤...❤عاشق سریال هرجایی و میران و ریانم😍😍😍😍حتما پیشنهاد میکنم سریال هرجایی (تردید*) رو ببینید عالیه❤😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیتزا تتو زدی رو مچت؟😃 چون شلوار روشن پوشیدی تو دیده اینجوری گفتن ولی چندبار که همینجوری بگردی &n ...

اره عزیزم دوتا مچام😍ولی موقته ...

اخه باشوهرم جایی میرفتیم ک این تیپ اونجا خیلی عادیه باغ های بیرون شهر ک عادیه این تیپ ها...من همیشه ساده می پوشم دیگه دلم به همین تیپ زدن ها خوشه

نباید به دل بگیری بنظرم پیرمرد پیرزن ها خیلی چیزا رو از قصد نمیگن چون قبلا بوده فکر میکنن الانم مثل ...

اره عزیزم درست میگی ولی خواهرشوهرم ک ۳۰ سالشه پیر نیس ک هی میگه باید زیرش بری لباس بلند بخری مثلا داشت شوهرمو تحریک میکرد🤨

2731
اره عزیزم دوتا مچام😍ولی موقته ... اخه باشوهرم جایی میرفتیم ک این تیپ اونجا خیلی عادیه باغ های بیرو ...

چه عالییی عاشق تتو ام👌

میدونم عزیزم همین که شوهرت حمایتت کرد یعنی دوست داره خانومش با همین تیپ بگرده 

پس بیخیال راه خودتو برو👍♥️

یا علی...ادرکنی...🌸 انسان با امید حتی بدون بال میتونه پرواز کنه….🍀🍀🍀
2738

یه بار دیگ بزا 

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
2706