2733
2739

بنظرتون ضرر داره نخورم؟

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷

چه ضرری😐

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه چه ضرری

اخه بخاطر هورمون و اینا ک میگن ترسیدم یکم

مرسی گلم

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷
چه ضرری😐

آدم وقتی باردار شه انگار میترسه هرچیزی بخوره بخاطر اینکه میگفتن همه هورموناش تو بال مرغه و برا زنا خوب نیست پرسیدم ممنون فدات

آره ضرر داره خیلی ضرر داره 😂😂نه بابا بخور گوشت بشه به تن کوچولوت 😘😍

قربونت گلممم مرسیییی

اخه بخاطر هورمون و اینا ک میگن ترسیدم یکم مرسی گلم

عزیزم بخوای به حرف گوش کنی هیچی نباید بخوری دکتر من راحت گفت هیچ ماده غذایی به اندازه ضرر نداره غیر مشروب و سیگار که حتی یک قطره یا یک پک هم خطرناکه فقط به حرف دکترت گوش کن وگرنه هرکس یه چیزی شنیده یه چیزی میگه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2738

اررررره خيلييييي خطرناكه😁😁😁

نخورياااااا

بيار بده من بخووورم😍😍😍😍😍

بخور نوش جونت عزيزمممم

نوشابه و نمك و سيگار و الكل بده اها جيگرم بده

بقيه چيزا رو بخور

گل پسر مامان👦🏻😍♥️🤩
عزیزم بخوای به حرف گوش کنی هیچی نباید بخوری دکتر من راحت گفت هیچ ماده غذایی به اندازه ضرر نداره غیر ...

اره واقعا الان خیلی از چیزارو نمیخورم بخاطر حرفای این و اون مامانم از دسام عصبانی میشه میگه پس این طفل معصوم چطوری بزرگ شه جون بگیره 

چشم گلم کلی مرسیییی

نه ضرر نداره من سر دخترم حامله بودم اگه میخواستم آب بخورم شوهرم می‌گفت صبر کن ببینم ضرر نداره؟الآن دخترم غذاهایی که تو بارداری نخوردم نمیخوره و بدغذاست

یه مدل دوستت دارم هست که گفته نمیشه                فقط فهمیده میشه                                           بهش میگن:                                       دوستت دارم واقعی    
آدم وقتی باردار شه انگار میترسه هرچیزی بخوره بخاطر اینکه میگفتن همه هورموناش تو بال مرغه و برا زنا خ ...

تا این حد حساس نباش خودت اذیت میشی عزیزم انشاءالله سلامت بغل میگیریش و به خوبی و خوشی میگذره

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
اررررره خيلييييي خطرناكه😁😁😁 نخورياااااا بيار بده من بخووورم😍😍😍😍😍 بخور نوش جونت عزيز ...

ای جاااان عزیزممم حیف ک نزدیک نیستی وگرنه میفرستادم برات گلی

آخیـــش پس میتونم با خیال راحت بخورم چون هوس کردم شدیییید

اوکی مرسی خواهری 

نه ضرر نداره من سر دخترم حامله بودم اگه میخواستم آب بخورم شوهرم می‌گفت صبر کن ببینم ضرر نداره؟الآن د ...

وای جدی عزیزم؟ چ کنم بخاطر اینکه قبلا یه سقط داشتم شدیدا سر این حاملگیم حساس شدم ک هرچیزی نخورم 

ای جان انشاالله گل دخملت بزرگتر بشه عادتای غذاییشم بهتر میشه 

2706