2737
2739
عنوان

چجوری با شوهرم رفیق باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 19555 بازدید | 527 پست
خخخخخ آره بابا.. هرکی شوهرشو بهتر میشناسه مراقب جان خود باشید😂😂

بعله یدفه آب حمام سرد شده بود فک کرد من کردم هیچی قسم که نه خودش شده 🤣🤣🤣🤣

میشه خواهش کنم برایه شفایه کاملم یهصلوات مهمونم کنی 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعله یدفه آب حمام سرد شده بود فک کرد من کردم هیچی قسم که نه خودش شده 🤣🤣🤣🤣

😁😁😁😁خوبه پس زنده ای.. خب باز من میرم حموم میاد برق رو خاموش میکنه باید التماس کنم روشن کنه.. یبار توی تاریکی حموم کردم 🙃🙃

فیلم میبینیم اما حین فیلم میگه حرف نزن بعدشم که میخوابه چون شب ساعت ۱۱ میاد خونه

منم خوشم نمیاد یکی موقع فیلم دیدن حرف بزنه

چون فیلمو با دقت میبینم

ولی بعدش ک تموم شد دوسدارم راجبش حرف بزنیم

منم پایه ام با همسرم ولی خب ما مشروب خط قرمزه برا هردومون البته

2731

شماها هنوز دارین تز میدین برا شیطون بودن ؟؟؟

متوجه نشدین مشکل همسر ایشون اصلا شیطونی نیست بلکه اینجوری عنوان میکنه و بهانه تراشی 

وگرنه استارتر طبق گفته خودش کم نگذاشته 

چشم شوهرش هیچی پر نمیکنه جز زنای هرزه 

والسلام 

عزیزم برو تو تاپیک مورد نظر  دستتو بذار رو متن تاپیک بعد نوشته کپی نوشتار اونو انتخاب کن بعد ...

ممنونم ازت گلم

خدای مهربونم خودت پشت و پناه و نگهدار خونوادم و دوتا پسرای عزیزم باش. برا سلامتیشون لطفا یه صلوات بفرستید. یک دنیا ممنونم ازتون
2738

مطالب تاپیکتون رو خوندم، با توجه به صحبتهای شما و جنس خواسته ها و استدلال ها و روند تغییرات شوهرتون در این چند سال به نظر میاد شوهرتون به دلایلی هنوز به بلوغ عاطفی و عقلی دست پیدا نکرده از نظرم رفتن پیش مشاور خانواده بی معناست چون شخصیتی رو که شما از خودتون توصیف میکنید مورد پسند و حتی در این زمانه آرزوی اغلب مردان سالم و نرماله. مشاور خانواده وقتی میتونه مفید باشه که دو طرف شخصیت نرمال داشته باشن و در مهارتهای ارتباطی با هم مشکل داشته باشن چیزی که شاید بیشتر بتونه کمک کنه مراجعه شوهرتون به یک روانشناس خیلی خوبه تا شاید به تدریج و درازمدت بتونه در ایشون پایه های حرمت نفس ( که به نظرم ایشون در این زمینه با توجه به گفته هاتون خیلی کمبود داره) رو بنا کنه.

اینکارها که گفتیو منم میکنم اما رابطمون بده

ببین من با یکی بودم قبل شوهرم چند سال دوست بودیمو میخواستیم ازدواج کنیم همه اینکارارو حتی بیشتر میکردم هرازگاهی میگفت رابطه فلان شده سرد شده به نظرم به طرف مقابلم بستگی دارع بعضیا انگار هیچوقت رضایت کامل از چیزی ندارن🙄

استاتر ببخشید ناراحت نشو ولی فکر میکنم همسرت بهانه تراشی میکنه وگرنه خصوصیات شما نمونه یک زن کامل ،،ایشون ونبال امون زنهاس از فکرش بیرون نمیاد خودش داره میگه مثل اونا باش تا دنبالشون نرم ،خواهش میکنم شخصیت خودت رو زیر سوال نبر این آدم اگر تغییر هم کنی باز یه چیز جدیدتر میخواد،،

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
مطالب تاپیکتون رو خوندم، با توجه به صحبتهای شما و جنس خواسته ها و استدلال ها و روند تغییرات شوهرتون ...

منم بهش گفتم میگه بدار از دست این زنه خلاص شم میرم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
پس چه باچه جراتی رمز گوشی شو عوض نکرده 

میگه دلم میخواد همه چیو بدونی

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
استاتر ببخشید ناراحت نشو ولی فکر میکنم همسرت بهانه تراشی میکنه وگرنه خصوصیات شما نمونه یک زن کامل ،، ...

مادر شوهرمم میگه پسر منه بخاطرش بی بند وبار نشو منم نمیخوام

2706