2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید چرک خشک کن بخوری چون زده به دندونا(اموکسی سیلین و مترونیدازول)

برا ابسم رب انار خوبه میسوزونه اما روزی چندوعده بخوری خوبه

بعدم ک عفونت خابید بری ندون پزشک چون خیلی بد شده 

باید چرک خشک کن بخوری(اموکسی سیلین و مترونیدازول) بعدم ک عفونت خابید بری ندون پزشک چون خیلی بد شده& ...

آها اینو فقط میدونید چرا مال من نمیسوزه 

بعد چرت خوش بشه میره دیگه چرا برم دندون پزشکی

2738
آها اینو فقط میدونید چرا مال من نمیسوزه  بعد چرت خوش بشه میره دیگه چرا برم دندون پزشکی

چون عصبشو بی حس کرده یا از بین رفته قبلنا که پیش رندون پزشک بودم چرک خشک کن میدادن بعد خوب شدن میومدن دندونارو درست میکردن مگه نمگی دندوناتو لق کرده اگه بش نرسی به لثت میزنه بلند مدت میشه عفونت لثه و سرطان لثه وگرنه ابسه ک نباید دندونو لق کنه

مگه نمگی دندوناتو لق کرده اگه بش نرسی به لثت میزنه بلند مدت میشه عفونت لثه و سرطان لثه وگرنه ابسه ک ...

یا حسین اما نه همه گفتن ما ابسه داشتیم دندونام لق شد اما بش میرسم اموزش عمر همه چی بخرم سرکه ماس هرچی که شنیدمو

یا حسین اما نه همه گفتن ما ابسه داشتیم دندونام لق شد اما بش میرسم اموزش عمر همه چی بخرم سرکه ماس هرچ ...

نترس بابا یبار که اتفاقی نمیفته کلی گفتم که اگه همیشه اینجوری میشی بری دکتر انشاالله که چیزی نیس اما حواست به دندونات باشه..

بعدم سرکه نخور یا نریز تو دهنت به هیچ وجه سرکه اسیدش زیاده بافت لثتو از بین میبره ولی ماست خوبه

2706