2737
2734
عنوان

انرژی خوار

196 بازدید | 48 پست

وقتی میبینم پسرم الکی نشسته تو خونه همش سرش تو گوشیه انگار انرژیمو میخوره دانشگاشم دو هفته دیگ شروع میشه..

قبلا قول داده بود گوشی براش بگیریم بره سرکار باباش کمکش کنه قسطاشو بده ولی انگار نه انگار ‌.راصیه تو خونه ظرف بشوره جارو کنه ولی نره سره کار باباش میگه بدش میاد چکارش کنم..😪

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جوونا الان همه همینطور شدن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2731
شما ماشالا پسرت دانشگاه میخواد بره؟

اره خب وقتی بیکار تو خونه نشسته عصبی میشم..الان تهدیدیش کردم گوشیشو ازش گرفتم گفتم شب ک تو خونه هسی برو تو گوشی

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز
جوونا الان همه همینطور شدن

سرش جیغ و داد و فریاد زدم گفتم نری کامپیوترتو میشکونم..

2738

درود بر بانوان عزیز

من یه پیج زدم تا بتونم کسب درآمد کنم
خوشحال میشم از نزدیک با کارهای من آشنا شید
اول راهم و به حمایت شما عزیزان نیاز دارم
آدرس پیج در اینستاگرام
https://www.instagram.com/aza_silk/ 
ازتون خواهش میکنم فالو کنید و به دوستانتون معرفی کنید 

درست میشه خوبه کارای خونه رو میکنه  

فقط غذا پختن بلد نیست😐

داداش منم همینه

مدام سرش تو گوشیه .جوونن دیگه.همین ور دل خودت بشینه لهتره تا با رفیق ناباب بگرده

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
اره خب وقتی بیکار تو خونه نشسته عصبی میشم..الان تهدیدیش کردم گوشیشو ازش گرفتم گفتم شب ک تو خونه هسی ...

فقط با زبون خوش باهاش برخورد کن

پسرمنم مرتب تو گوشیه گاهی خودم از اون حال و هوا میارمش بیرون 

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
داداش منم همینه مدام سرش تو گوشیه .جوونن دیگه.همین ور دل خودت بشینه لهتره تا با رفیق ناباب بگرده

چنسالشه

سرش جیغ و داد و فریاد زدم گفتم نری کامپیوترتو میشکونم..

پس تو خیلی خشن باهاش برخورد میکنی

ولش کن عزیزم جوونه...غرور داره 

نذار روتون تو روی هم باز شه

فقط با زبون خوش باهاش برخورد کن پسرمنم مرتب تو گوشیه گاهی خودم از اون حال و هوا میارمش بیرون 

زبون خوش حالیش نیست..بعد میگه خودت دیروز با بابا دعوا میکردی میگفتی کارش اگ توب بود اینقدر گدا نمیشد

2706