2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اگه دمای بدنت سرده هنوز و صورتت قرمز یا هیچ تغییری نکرده پسره مثلا جوش رو کمرت ریخته  اینا پسره

من علایمم دقیقا اینه ولی بچم دختره

خدایا میشه بابامو پس بدی.خیلی دلتنگشم  
2738
توروخدا هر کی پست منو دید دعا کنه برام ک خدا ی پسر سالم و صالح و پاقدم دار بهم بده ان شالله 

استارتر دعا میکنم بچت پسر باشه دلت شاد شه،،،با این که خودم کلی نذرو دعا کردم ولی خدا صدامو نشنید یه داداشی به دخترم نداد

خدایا میشه بابامو پس بدی.خیلی دلتنگشم  

اسی جون ی نخ بردار سوزن کن سوزنو بگیر بدون حرکت روی شکمت.بعد چن ثانیه خودش حرکت میکنه این کارو انجام بده ببین دایره میچرخه یا چپو راست میره برو انجام بده بگو بهم تا بگم نی نیت چیه

منم علائم شمارو دارم پوست دستام خشک خشک میشه همش.پاهام یخه حالت تهوعم شبا بود ضربان قلب ۱۴۰ بود

ترشی و شیریتی میخورم بیشتر ماست و دوع ترش دوس دارم خیلی

👩‍👧‍👧❤😍
اسی جون ی نخ بردار سوزن کن سوزنو بگیر بدون حرکت روی شکمت.بعد چن ثانیه خودش حرکت میکنه این کارو انجام ...

ببخشید ی دفعه مهمون اومد پیاپتو دیدم الان امتحان میکتم 

برادر شوهرم ی پسر داره تا فهمید من حامله ام سریع گفت شرط میبندم بچت دختره سونو نرو من جوابشو دادم ک ...

عزیزم تا چهارماه نباید بهشون میگفتی حامله ای منم بهشون گفتم و الان پشیمونم

برای سلامتی برادر۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد واله محمد💜
2706