2752
2734
عنوان

خيانت بابام به مامانم فقط من با خبرم 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 39 پست
به زنه ز بزن فوشش بده شماره اشم تو گوشیه بابات حذف کن ولی اول مسدودش کن که نتونه باز به بابات زنگ بز ...

فک میکنم مقصر خود بابامه کنارم نشسته بود‌و بهش پیام میداد سعیده جان چرا جواب نمیدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به  این خانوم فحش دادن  ، بعدی  رو چیکار کنن  رفتنی  میره  حالا &n ...

من تازه یه ساله با پسری که  خیلی شرایط خوبی داره عقد کردم دلم نمیخواد بخاطر همچین موصوعی ابروم بره جلوش درسته کار بابام به ما ربطی نداره ولی به هر حال شخصیت کماهادکه دخترشیم خورد میشہ جلو شوهرامون

این زنه رو تهدید کنه...اونو بزنه...بقیه زنا خودشونو جمع میکنن؟؟؟؟؟ این راهش نیست ....پدرشون باید اص ...

درسته بابام اگه دلش با زندگی باشہ اصلا به اینا توجه نمیکنه از این موارد زیاده...

2731
ببین اگر زندگی مامانش خوبه به نظرم تا خودش نفهمیده بهتره اسی هم نگه. خب همون احتیاط باعث میشه شاید ب ...

نه اصلا موقعیت طلاق وجود نداره ما چهارتا دختریم من عقدم و خواهر کوچیکم نامزد داره و اون یکی سیزده سالشہ مامانم همه امیدش تو زندگی ماهاییم خداروشکر دامادای خوبیم داره که مثل پسر هواشو دارن ولی خب همچین موصوعی رو به داماد نمیشہ گفت اصلا

بنظرم  امکان  نداره   مادرشون  این موضوع  رو حس  نکرده  باشه &nbs ...

فکر میکنم با خود اون زنا صحبت کنم بهتر نتیجه بده مامانم بارها بابامو قسم داده اما بازم تکرار شد...حیفه مامانم بخدا فرشتس از زیبایی و مهربونی کسی مثلش تو فامیل نیس نمیدونم چرا باید همچین کاری بکنه بابام

درسته بابام اگه دلش با زندگی باشہ اصلا به اینا توجه نمیکنه از این موارد زیاده...

دختر گلم ...همسر من ده ساله کارش خیانته ...اولین بار تا حد خودکشی پیش رفتم ..اولش فکر کردم مقصر اون زنه ست ...اما بعد مدتی ..زیاد طول نکشید فهمیدم همسر خودم بیماره ...ربطی به زنا نداره ..گرچه نصف کسایی که باهاشون ارتباط گرفته شوهر وبچه داشتن ...ودارن...دختر گلم شماچیزی نگو ...بی خیال شو سعی کن مامانتم نفهمه 

دختر گلم ...همسر من ده ساله کارش خیانته ...اولین بار تا حد خودکشی پیش رفتم ..اولش فکر کردم مقصر اون ...

اخه اگه همینجوری ادامه پیدا کنه زندگی چندین و چند ساله مامانم زیر سوال میره برام سخته که خودمو به نفهمی بزنم

اخه اگه همینجوری ادامه پیدا کنه زندگی چندین و چند ساله مامانم زیر سوال میره برام سخته که خودمو به نف ...

نه  عزیزم زندگی مادرتون زیر سوال نمیره ...شما فعلا سکوت کن ...یه روز پشیمون میشی از اینکه مادرتو شما اگاه کردی خب...بزار خودش بفهمه....شما خودتو درگیر نکن ...الان پسر من درگیر شده متاسفانه واقعا روحیه ش داغونه ...خودتو وذهن تو از چیزی که این وسط هست ازاد کن ...دختر گلم اگه چیزی بشه همون مادرت میگه تو کردی کاش نگفته بودی...بزار بیاد شاید خودش فهمید شایدم پدرتون خودشو جمع کرد ...کمی صبر کن گلم