2752
2734
عنوان

خيانت بابام به مامانم فقط من با خبرم 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 39 پست
یبار که باباشو نبخشیدن وتهدیدش کردن باباهه حساب کار دستش میاد احتمالا گفته این سری هم میبخشنم 

دقیقا باید محکم جلو باباش وایسن 

پس خواهرانم تا به کی بیکاره هستید ؟ تنها برای تخم گیری خلق گشتید ؟ تنها برای عشق مردان چیره دستید ؟ 😒 خانم های عزیز دل ازتون خواهش میکنم تو تاپیک های من با من شوخی نکنید ! این نه به خاطر اینه که ادم بی جنبه و خشکی ام نه اصلا علتش اینه بعضی ها مرز بین شوخی و تمسخر و بی احترامی رو نمیدونن و باعث شکستن دل آدم میشن :))) تا جایی که بتونم سعی میکنم تاپیک های بدرد بخور بزنم و تا جایی که توانایی و دانشش رو داشته باشم به خواهرام اینجا کمک کنم ممنون میشم یه صلوات برای شادی روح دایی من بفرستید در ضمن من قدیمی ام قدیمی اصلا مذهبی نیستم نه ظاهرا نه باطنا فقط عاشق امام هام مخصوصا 👈 آقا امام حسن💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با بابام جوری صحبت کردم ک دیگ نره سراغ همچی ادمایی صدامو بلند کردم گفتم تو میری با زنه خرابههههه ک برات بچه بیارعععععع گف ساکت شو همه میشنون گفتم بشنون

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
2731

با یه شماره ناشناس زنه رو قشنگ قهوه ای کن و مخصوصا تهدیدش کن یه دستی بزن بگو میشناسمت و میام ابروریزی میکنم

به باباتم اشاره کن که فهمیدی ولی به خاطر علاقه بهش چیزی نمیگی بعدا به دردت میخوره و میتونی امتیاز بگیری

تنها خدا میتواند مرا قضاوت کند

حالا چرا همتون اون زنه رو که با بابای استارتر دوسته رو مقصر میدونید؟؟

چرا هیشکی نمیگه مشکل از بابای خودته ک ذاتش خرابه چون قبلا هم اینکار کرده ... 

اصلا گیرم این زنه رو هم تنبیه کنه استارتر بقیه زن هارو میخاد چیکار کنه وقتی باباش اینقد بد ذاته؟؟

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

به  این خانوم فحش دادن  ، بعدی  رو چیکار کنن

رفتنی  میره  حالا  این  نه  ، یکی  دیگه 

باید  غیر مستقیم   کاری  کنن  مادرشون  بفهمه    و به مادرشون  بگن  اونا رو بهونه  نکنه  و هر تصمیمی  بگیره  پشتش  هستن

.

به بابات پیام بده من جای شما بودم. 

سلام پدر عزیزم من شما رو خیلی دوس دارم هر اتفاقی بیوفته شما همیشه پدر من هستین اما بعضی از کار هاتونو اصلا درک نمیکنم و به نظرم به هیچ عنوان قابل درک هم نیست و اگر اتفاقی بین شما و ماما بیوفته چون به هر دادگاهی بری حق با مامانه از ما انتظار آنچنانی نداشته باشید من نمیدونم علت خیانت شما چی هست بچه نیستم لازمم نیست توجیح کنید به خاطر همین پیام دادم که احترام بینمون حفظ شه لطفا برای حفظ زندگی و افزایش علاقه بین خودت و مامان تجدید نظر کن اگر نه لطفا تکلیفت و با ماما مشخص کن دیگه طاقت شکسته شدنشو ندارم. و خیانت هیچ قابل توجیح نیست. 

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 
اون وقت  پدرشون   با  احتیاط  ۱۰۰ برابر  بیشتر   اینکار و میکنه

ببین اگر زندگی مامانش خوبه به نظرم تا خودش نفهمیده بهتره اسی هم نگه. خب همون احتیاط باعث میشه شاید به مرور پشیمون بشه. نمیدونم مامان اسی چطوره ولی فکر نکنم با دو تا دختر بخواد طلاق بگیره

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 
ببین اگر زندگی مامانش خوبه به نظرم تا خودش نفهمیده بهتره اسی هم نگه. خب همون احتیاط باعث میشه شاید ب ...

بنظرم  امکان  نداره   مادرشون  این موضوع  رو حس  نکرده  باشه  

شاید   نمیخواد  دوباره   حرف  باز  بشه  ولی   من به  چشم دیدم  که پدر   بعد فهمیدن بچه ها   نه تنها  ول نکرده  بلکه با پروریی   رفته سراغ اینکار  و جالبه  تو دعوا   یادش  رفته دلیل  اختلاف  خیانت  بوده   نه  اینکه  چرا  بچش  بروش  اورده 

خیلی  از کسانیکه   تو مراحل  طلاق  عاطفی  یا  محضری   هستن  اصلا  دلیل  طلاق  یادشون نیست و فقط  دخالت  دیگران رو  دلیل  میدونن

.