2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برای چی گفت برو؟نیازی نیست که.دم ب دیقه سونو خوب نیست بابا.بمون یبار ۳۶ برو

من ان تی و آنومالی و جنسیت رفتم اینم آخریه پس همون 36میرم که ببینم وضعیت چجوریه

💙عضو گروه رز آبی 💙وزن اولیه 76.600💙وزن فعلی70💙وزن هدف 60💙تاپیک مانکن های 1400 💙
دکتر من خیلی حساسه . دو هفته یکبار سونو مینویسه منم میرم

حساسیت دکترت به بچت ضرر میرسونه عزیزم

میبینی غربالگری هم دیگه اجبار نیست و و نباید انقد مردم روبترسونن

2728
چقدربودوزنش؟

۴۱۰۰

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
من ۳۴ هفته رفتم گف درشته اخرابیا برای سز منم ۳۸هفته اخراش رفتم که بزنم تو دهن بیمارستان سزارینم کنه

من طبیعی میخام برام دعا کن

دکتر من خیلی حساسه . دو هفته یکبار سونو مینویسه منم میرم

چخبره اینهمه هزینه ضرر به کنار حداقل یه دستگاه برای داخل مطبش بخره 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2740
چخبره اینهمه هزینه ضرر به کنار حداقل یه دستگاه برای داخل مطبش بخره 

من باز هر چند وقت یه بار همون بهداشت میرم برای صدای قلب 😂

هنوز دکترم نگرفتم 

ماشاا...  چیکار کردی انقد بچت بزرگ شد😃 چقد وزن بالا بردی

ژنتیکیه

من باز هر چند وقت یه بار همون بهداشت میرم برای صدای قلب 😂 هنوز دکترم نگرفتم 

موقه زایمان بعد میاد بعضیاشون عقده این

هزارماشاالله میشه بگی تغذیت چطوره؟خودت درشتی؟

ممنون نه خانواده پدریشو خانواده من درشتن خودم نه عین خرس میخوردم همش ضعف داشتم دکترم دو هفته اخر گف کباب گوسفندی بخور پروتئین بذار ۴کیلو بشه سزارین کنی بادوم هندی خامم شنیدم وزن میده خیلی بچه های جاری من ۵کیلو بودن  

ممنون نه خانواده پدریشو خانواده من درشتن خودم نه عین خرس میخوردم همش ضعف داشتم دکترم دو هفته اخر گف ...

پس توژنتون هست انشاالله به سلامتی زایمان کنی

فقط میشه بگی سنوهفته های پایین ترت چقدربودوزنش؟

امضاندارم انگشت☝میزنم
پس توژنتون هست انشاالله به سلامتی زایمان کنی فقط میشه بگی سنوهفته های پایین ترت چقدربودوزنش؟

ممنون ۶ماهه زایمان کردم😁سونو ۳۴هفته ۲۸۰۰بود سونو انومالی ۳۲۰گرم همونجا فهمیدم درشته تواون هفته باید ۲۰۰گرم میبود مادر همسرمم اونو سزارین کرد بخاطر درشتیش ولی سخته درشت بودن برش بیشتره اخرا وحشتناک سنگینی 

2706