2737
2734

مدلش خوبه با کیفیته ولی س روز میشه گرفته بهم میگه ب فکر قسطاش باش.... اخه مگه من سرکار میرم یا درامد دارم ک ب فکر قسطاش باشم

در ضمن صبح بهش گفتم کی میریم خرید عروسی (اخه وسایلامون چیدس و اماده رفتنیم) گفت نمیتونم خرید کنم فعلا ندارم بریم بعدا سر خونه زندگی کم کم میگیری گفتم اخه مگه میشه کمدام خالی باشه از لوازم آرایشی و لباس و کفش و...گف من باید قسط گوشیو بدم 

منم گوشیو گذاشتم جلوش گفتم بگیر ببر بده اینقد نگو

بهم گف بیشعور خودت بیشتر باید ب فکر قرضامون باشی و درک کنی چ زنی هستی 

سرم داره میترکه از درد

خب یکم درکش کنید 

بنده خدا پول نداره😄

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وقتی نداره نداره دیگه

این کف دست ببین میتونی ازش مو بکنی بکن

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2731
عزیزم مفت باشه کوفت باشه بزا بخرن هرچقد دوس دارن منت بزارن ولش کن دستش درد نکنه خیلیم عالی😁

وااا جدی؟؟؟

ب من ک اصلا نمیچسبه اینطوری

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤
2738

خب بیچاره نداره الان بخره چیکار کنه

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
خوب یکم درکش کن عزیزم الان تو این گرونی وسیله گرفتن و خونه گرفتن خیلییی سخت شده با لوازم آرایش و کفش ...

ندارم بخدا همش خراب و کهنس فامیلای  عنترشون میان میبینن حرف در میارن 

🙄😳😳

حالا ی گوشی خریده چقد منت میزاره بخدا من بودم پرت میکردم جلوش....

ماهم عقدیم عروسی نمیگیریم بعد ی بار سر لباس عروسو ارایشگاه حرف شد گفتم انقد میشه اخرش بحث شد گفت همینم از سرت زیاده...

بخدا ی عاشورایی ب پاکردم گفتم اوسکول عروسی ک نمیگیریم بلیر تو از من تشکر کنی حالا زور ب ب...اسنتم میاد...

گفتم اصن هیییییییچیی نمیخوام...

بعدش ادم شد...

گفتم ی بار دیگ منت بزاری ی هزاریم ازت نمیگیرم گوشت ب...اسنمو بخورم بهتر از اینه ک دستم جلو دراز باشه شل مغز

2706