2733
2734
عنوان

بارداری و شوهر بی توجه

239 بازدید | 16 پست

سلام،من بچه اولمو باردارم،۱۳ هفتمه،تو یه شهر دور از مادر و مادر شوهرم زندگی میکنم،۱۰ روزه مادر شوهرم اومده خونمون شوهرم اصلا به من توجه نمیکنه،فقط با مادرش حرف میزنه،از کارای بیرونش براش تعریف میکنه،مدام باهاش شوخی میکنه و نازشو میکشه،انگار من اصلا نیستم،تو خونه خودم احساس میکنم اضافه ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزيزم خب باهاش حرف بزن

اوايل عروسي مام شوهرم اينحوري بود البته ن ب اين شدت

باهاش حرف زدم الان خوبه خوب شده

شايد خودش حواسش نيست

بعدشم ميگذره مامانش برميگرده باز تنها مبشيد

شايد دلش براي اون تنگ شده بوده مامان خودتم ميومد اينحوري ميشد

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

اینایی ک این راهای مزخرفو میدن خودشون تو شرایطش قرار نگرفتن اگ بودن الان نظرشون چیز دیگیی بود😬

مردا اصولا ذاتشون لوسه چارتا ادم میبینن لوس میشن...

مخصوصا خونوادشونو...

ولی من بودم حتما بهش تذکر میدادم...

حالا همسرمن با مادرش اینطور نیست خونه خواهرش ک میگیریم منو دو زار ادم حساب نمیکنه ی بار حالشو گرفتم ادم شد...

حالا شمام بارداری ب خودت فشار نیار توام کم محلیش کن

اینایی ک این راهای مزخرفو میدن خودشون تو شرایطش قرار نگرفتن اگ بودن الان نظرشون چیز دیگیی بود😬 مرد ...

آخه حتی اگه یه کم سر سنگین میشم جلو مامانش با لحن بد میگه چته تو؟چرا حرف نمیزنی؟اعصاب منو خورد نکن

عزيزم خب باهاش حرف بزن اوايل عروسي مام شوهرم اينحوري بود البته ن ب اين شدت باهاش حرف زدم الان خوبه ...

آخه جلو مامانش نمیتونم چیزی بگم،اصلا با مامانش مشکل ندارم،ولی اینقدر این چند روز نادیده گرفته شدم حساس شدم

2706