2733
2739

سلام من ديروز رفتم خونه همسايه پاييني كارم داشت پسرم ١٧ماهشه بعد جاري همسايمون اومد يه پسر داشت از بچه من سه ماه بزرگتر بود اما ريز تر بود خيلي زرنگ بود همش ميخواست پسرمو بزنه هُل بده گازش بگيره اما پسرمن اصلا بلد نبود از خودش دفاع كنه خيلي ناراحتم ازديروز چيكاركنم ياد بگير دفاع كنه از خودش نزاره كسي بزنتش😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

ببین چند تا نکته:کلا یک قانونی هست من هر بار دیدم دو تا بچه تقریبا هم سن با هم بودن بجای بازی و سازش، اون بزرگتره کوچیکه رو میزده...

یعنی فک نکن بچه ت تو سری خوره الان یک کوککتر بود بچه تو میزد میومدی تاپیک بچه م بقیه رو هل میده یمزدی یا همون یکی هم اگه  بچه بزرگتری بود تو سری خور اون میشد... 

در حالیکه اگه با یکی دو سال بزرگتر از خودشون باشن دعواشون نمیشه... 

این از این

بعدم من امین نگرانی شما رو داشتم ب نظرم تو این سن نمیشه ماری مرد اگه بزرگ شد از همه تو سری میخورد بعد باید یادش بدیم.... الان فقط باید مواظب باشیم کسی نزندشون... 

اصلا تو سنی نیستن بخوایم بگیم از خودت دفاع کن... قلدر و بی ادب بار میاد... 

ببین چند تا نکته:کلا یک قانونی هست من هر بار دیدم دو تا بچه تقریبا هم سن با هم بودن بجای بازی و سازش ...

باورت ميشه تاصبح درستو حسابي نخوابيدم خيلي نگرانم بالاخره خودتم مادري درك ميكني چي ميگم

دختر من ۳ سالشه از بچه ای که بزنتش دوری میکنه ذاتا همینطوریه از کوچیکی با بچه ها زود دوس نمیشد تا وقتی مطمئن نشه که اذیتش نمیکنند ولی خب بلد نیس از خودش دفاع کنه فقط میچسبه به من و نمیره پیشش

دخترم بی شک تو همان آرزوی برآورده ی شده ی منی...❤
دوبار با بچه ها بازی کنه خودش یاد میگیره از خودش دفاع کنه .الان جون تنهاس یاد نگرفته

اره چون منو پسرم صبح تا شب تنهاييم كسيو نداريم اينجا بيرونم نميشه رفت كلا دزدا كمين كردن😔😔

اره چون منو پسرم صبح تا شب تنهاييم كسيو نداريم اينجا بيرونم نميشه رفت كلا دزدا كمين كردن😔😔

ایشالا کرونا میره میبریش پارک مهد یاد میگیره عزیزم نگران نباش.الان سنی نیس بشه بش یاد داد دفاعو.بزرگتر شه میتونی باش حرف بزنی.من به دخترم گفتم دعوا نکن دعوا نکن دعوا نکن وای دعوا شد تو هم بزن.۲تا میخوری ۲تا میزنی بعدم اشتی میکنین.ولی نزار بت زور بگن.خداروشکر مشکلی نداشته این سالها

باورت ميشه تاصبح درستو حسابي نخوابيدم خيلي نگرانم بالاخره خودتم مادري درك ميكني چي ميگم

اره منم دقیقا خیلی نگران این نورد بودم و به نرور اون نکته اول رو مشف مردم. خخخ. نگرانیم ریخت... واقعا نگران نباش... بله اگه بچه ت مثلا شش ساله بود و از ریز و درشت تو سری میخورد باید میرفت مشاور. الان نه. مشکلشون هم فهمیدم جیه... انقد همسنن و کومیکن هیچمدوم بلد نیستن بازی کنن... ولی وقتی با یک بچهذبزرگتره ساعتها بازی میکنن دعداشونم نمیشه بخواد تو سری بخوره اما از اون دوستایی ک همسنن یک سره تو سری میخوره... باز دیدم اونا خودشون تو سری خور بچه های همسن خودشونن و دوست بچهذهای خیلی بزرگتر... خلاصه ک باید یکی هنبازیشون باشه ک بتونه راهشون ببره... باهاشون بازی کنه... اینا انقد موچیکن بلد نیستن تعامل کنن درست

2706