2733
2734
عنوان

کمی از خدا دلگیرم

386 بازدید | 27 پست

شاید کفر باشه وشاید ناشکری ....اما به جایی رسیدم که دلم دیگه هیچ نذر وحاجتی نمی خواد هیچ حرکت مثبتی نمی خواد حتی دلم نمی خواد صحبت کنم ولی یک حسی بر علیه همه اینها من رو جلو می بره ولی همش درجدالم....همه چیز زندگیم نرمال بود تا اینکه ازدواج کردم و تازه اون روی زندگی رو دیدم. همون اول باردارشدم وخیلی چیزای بدی رو توی اون دوران تجربه کردم و افتادم کنار بیمارستان....الآنم دارم دق می کنم هرروز کاهش وزن بیشتر ،اعصاب خوردی بیشتر ودلسردی بیشتر ودریغ از یک همراه  و شخصی که بخواد همرام باشه....خودم رو قوی نشون می دم تا بتونم بدون کمکای پدرو مادرم وفقط باتوکل پیش برم ولی هر چند وقت همه قانون ها و باورهای فکریم زیر سوال می ره کم آوردم وکمی بیش از کمی خستم...  .

من می تونم با توکل به توخداجون  

فقط متوجه شدم نمی شنود صدام رو ....هزار بار گفتم بنده خوبی نبودم حداقل از مخلوقات که ههستم من رو از سگهای در خونت حساب کن ولی بازم نشنیده پس کجاست توی انزوا و تنهایی خودم دارم می پوسم.....بیشتر شبا می گم دیگه تمومه ولی فردا صبح می رسه روز از نو روزی از نو...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم شرایطتت واقعا سخته ولی برای هر آدمی بسته ب طرفیت ی دوران فوق بحرانی تو زندگی وجود داره خود منم الان تو همچین بحرانی هستم از نوع خودم اما من برعکس تو میگم فقط فقط خدا برام مهمه ن هیچ کس و هیچ چیز دیگه توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااااا.البته از ته دل 

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
2738
فقط متوجه شدم نمی شنود صدام رو ....هزار بار گفتم بنده خوبی نبودم حداقل از مخلوقات که ههستم من رو از ...

مگه میشه خدا صدای بندشو نشنوه 

یه مادر بچه اشو تنها میزاره ؟؟؟؟ اونکه دیگه خدااا هست حصابش از بقیه جداست اصلا نگران نباش 

مشکلت چیه عزیزم؟ 

انتخاب اشتباه،دوری از خونواده  وتنهایی ،نبود همدم  و کنارش بی‌پولی  بی کاری،حرف مفت حتاکی وبی احترامی شوهر ودر این احوالات  وشرایط سه تا بچه رو تربیت می کنم

اره

عزیزم نوشتی توکل...

اینی ک شما میگی توکل نیس

توکل یعنی دلگرمی به اینکه یکی پشتته و نمیذاره زمین بخوری 

یعنی زندگیتو بدی دستش که بهترینشو برات رقم بزنه نه اینکه ازش دلسرد باشی و دلگیر

عزیزم نوشتی توکل... اینی ک شما میگی توکل نیس توکل یعنی دلگرمی به اینکه یکی پشتته و نمیذاره زمین بخ ...

می خوام به توکله برسم ولی هرروز شرایطم سخت تر می سه چرا هر کاری دست می زنم تا شرایط بهتر بشه با مخ می خورم زمین ....چرا نمی خواد 

2706