2737
2734
عنوان

شروع كنكور از بهمن

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 37 پست
منم میخوام از بهمن شروع کنم دقیقا منم مشکل برنامه ریزی و اینا دارم ولی به نظرتون دو ماه کم نیست؟ ت ...

ما كه از الان شروع ميكنيم ديگه بايد حالت فشرده و با تست كم بخونيم ولي كيفيت بالا بيشتر از سه ماه وقت بذاريم جمع بندي وقت كم مياريم

چه كنكوري داري عزيزم؟

منم میخوام از بهمن شروع کنم دقیقا منم مشکل برنامه ریزی و اینا دارم ولی به نظرتون دو ماه کم نیست؟ ت ...

اگه سال اولت نباشه یا قبلا خونده باشی خوب راحت میتونی تو دوماه یدور بخونی

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما كه از الان شروع ميكنيم ديگه بايد حالت فشرده و با تست كم بخونيم ولي كيفيت بالا بيشتر از سه ماه وقت ...

اتفاقا تست مهمه و باید زیاد زد خیلیا گفتن بهم اینو

جمع بندی بیشتر از دو ماه و نیم میخوای؟!

یه ماه مرور و اینا خرداد و تیر هم دیگه ازپونای جامع و کنکورای قبلی

سکوت.
2728
کم یعنی میگی نمیشه؟

چرا نشه ولی خوب شاید مثلا تا سه ماهم طول بکشه شما از الان شروع کن تلاشتو هم بکن ولی خوب اگه وقت کم اوردی تا اخر قروردینم بزار برای خوندن دپرس نشو از اردیبهشت شروع کن به جمع بندی

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
2738

کسی که پایش ضعیف باشه به نظرتون چقدر طول میکشه کل درسا رو یه دور بخونه؟

من همش شنیدم میگن تست مهم تره. ولی خب وقتی خود درسو درست بلد نیستم اینطوری تستا رو میسوزنم😑

تو رو دوست دارم جای هردومون... تو زیبایی اندازه ی آسمون... همه خواهشم از تو اینه فقط... همیشه همینقدر زیبا بمون  
بيا🥺 من كنمور تجربيم تو چي؟

منم تجربی ام😭

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉
شما سال اولین؟

آره

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉

هدفت چیه؟ چه رتبه و دانشگاهی

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
کسی که پایش ضعیف باشه به نظرتون چقدر طول میکشه کل درسا رو یه دور بخونه؟ من همش شنیدم میگن تست مهم ت ...

تو با تست میفهمی مفهومو وقت نزار زیاد برای خوندن بیشتر برای تست زدن وقت بزار

تاریخی ک کاربریمو ساختم 98/10/20 تاریخی ک فرهنگیان قبول شدم 99/8/9 به خودت باور داشته باش ♡☆
2706