2733
2734
عنوان

اگه شوهرتون بچتونو بزنه چیکار میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 826 بازدید | 50 پست
تونمیتونی چیزی بگی بهت میگن به شماربطی نداره واسمتومیذارن نخودهراش.اونم اونجوری میخادبچشوتربیت کنه😎

میدونم .خواهرم میخوام بهش بگه ولی اون میترسه چیزی بهش بگه.الانم کلی سانسور کردم که بقیه فحش ندن. وگرنه خیلی بد میزنتش

قضیه به شما ربطی نداره اگه قرار باشه کسی اعتراض کنه اون ماور بچس که مطمئنا از شما دلسوز تره حتما صلاح زندگیشو بهتر میدونه بهتره دخالت نکنین چون منم اگه کسی در مورد مسائل خصوصیم بهم تذکر بده بدم میاد فکر کنم همه اینجورین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باز هم بیخود

شماهم پس بیخود🙌

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
بهش گفتم .به خواهرم گفته میگه دارم تربیتش میکنم لوس نشه.بدش میاد منم بگم میگه ربطی نداره به من.الان ...

بچه با کتک ادب نمیشه .  

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
2728
میدونم .خواهرم میخوام بهش بگه ولی اون میترسه چیزی بهش بگه.الانم کلی سانسور کردم که بقیه فحش ندن. وگر ...

اینوخواهرت میتونه بگه ولی تونه بی خیال اعصابتوخردنکن 

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
میدونم .خواهرم میخوام بهش بگه ولی اون میترسه چیزی بهش بگه.الانم کلی سانسور کردم که بقیه فحش ندن. وگر ...

ای وای . یه آدرس به من بده بیام این پدره رو بشورم هوا بدم . خدا به چه کسایی بچه میده ‌. طفل گناه داره . ۲ سال چیزی متوجه نمیشه . بازم میگم خاک تو سرش کنن

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
2738

میخام چیزی بگم بهتون ولی میترسم بریزید سرم منم شوهرم بچه های کوچیکمو میزنه ولی واقعا کاری از دستم برنمیاد همش باهاش میجنگم همش با دوستی میگم با مهربونی میگم با عشق میگ با فحش میگم فایده نداره ک نداره 

26/3/1401 وزن86کیلوووو اره درست دیدی 86کیلو... هدف اول80🔓💪هدف دوم 75🔓💪هدف سوم 70🔒 کمکم کن بتونم 
به شما ربطی نداره که ناراحت باشی  خواهرت درست میگه پدرشه و بچشو بیشتر دوست نداشته باشه هم اندا ...

اخه وقتی یکسالشم بود اونو میزد ..هیچ کس حق نداره یه کودک دو ساله رو کتک بزنه اونا چیزی متوجه نمیشن. اینکارهم خیلی وحشیانه ست هر کسی باشه یه عکس العملی نشون میده 

اخه وقتی یکسالشم بود اونو میزد ..هیچ کس حق نداره یه کودک دو ساله رو کتک بزنه اونا چیزی متوجه نمیشن. ...

ببخشیدهااعصاب نداشت واسه چی پس کاشته براتون😎

اخه وقتی یکسالشم بود اونو میزد ..هیچ کس حق نداره یه کودک دو ساله رو کتک بزنه اونا چیزی متوجه نمیشن. ...

ببین زیاد جوش نزن در کل 

میدونم خالشی و دوستش داری 

ولی معمولا دخالت حرمت رو از بین میبره 

خواهرت باید بره مشاوره یا کتاب بخونه یا صوت سخنرانی گوش بده تا بدونه چه شیوه ی تربیتی انتخاب کنه بجای ترسیدن 

شوهر خاله ی منم خیلی سخت گیر بود، الان هردوتا بچه هاش دانشگاه تهران درس میخونن، باباشون دوست دارن (البته اون کتک نمیزد یجور دیگه اذیت میکرد) چون برخورد مادر بچه ها درست بود

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
ببین زیاد جوش نزن در کل  میدونم خالشی و دوستش داری  ولی معمولا دخالت حرمت رو از بین میبر ...

اخه سنش کمه تو این سن هیچ دلیلی نداره کتک بخوره فقط دو سالشه بعدشم حتی وقتی یکسالسم بود کتکش میزد 

2706