2737
2734
عنوان

اگه شوهرتون بچتونو بزنه چیکار میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 826 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا ناراحتی دیگران انقدر واستون مهمه .از حقوق اون بچه دفاع کنید ‌خواهرتون طرز فکر چند قرن قبل رو داره . جلوی من کسی جرات نمیکنه بچه هاشو  بزنه ‌. چون میدونن من عصبی بشم چیکارشون میکنم . آبرو واسشون نمیزارم . ا.ه پدر بودن به زدن نیست. خاک تو سرش کنن 

میدونم گفتی فحش نده اما دلم طافت نگرفت

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
2728

پوست از سرش میکنم اخه مگه بچه کوچیک زدن داره من دخترم ۴ سالشه اینقدر اذیت میکنه من یبار اروم زدم رو دستش تا مدت ها خودمو نمیبخشیدم

لطفا برای حاجتم صلوات بفرستید.  خدایا خودت مواظب عزیزانم باش❤

من اگ بودم پامیشدم دس میزاشتم دهنشو جر میدادم😡یعنی چی بچع رو چرا زده

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂
2738
خودت باهاش حرف بزن بچو بچه ۲ سالع رو نمیزنن ترجیحا فحشم بده😁

بهش گفتم .به خواهرم گفته میگه دارم تربیتش میکنم لوس نشه.بدش میاد منم بگم میگه ربطی نداره به من.الان مسئله خواهرمه که میترسه بهش چیزی بگه 

به شما ربطی نداره که ناراحت باشی  خواهرت درست میگه پدرشه و بچشو بیشتر دوست نداشته باشه هم اندا ...

👌👌👌👌👌👌

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
بیخود انگار هرکی هرکیه

همینی که گفتم دیگه خوددانید🙌

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
به شما ربطی نداره که ناراحت باشی  خواهرت درست میگه پدرشه و بچشو بیشتر دوست نداشته باشه هم اندا ...

جلوی روی دیگران بچه رو از کوچیکی بی شخصیت کنن و اعتماد به نفسش رو ازش بگیرن و باعث بشه سرخورده بشه در بزرگ سالی عیب نیست؟فقط پدر نباید حرمتش  شکسته بشه ..این پدرا دست من بودن ادبشون میکردم

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 

90درصد اینجور پدر و مادرها خودشون تو همین شرایط بزرگ شدن 

برای چی اصلا باید روی بچه دست بلند کرد!؟! 

خواهش میکنم هیچوقت حتی وقتی خیلی عصبانی شدید هم دست رو بچه هاتون بلند نکنید! چون اون بچه یادش میمونه و وقتی بزرگ شد با بچه خودش هم این رفتارو میکنه و این چرخه همینجور ادامه پیدا میکنه تا چند نسل.

2706