2733
2734
بنظرم سخت ترین شغل جدا از خانومی ک سر کار میره یا نمیره خانومی هست ک خانه داره فقط بچه نیست که من ال ...

درسته من هم بيرون کار کردم هم خونه

ولي بنظرم سخت ترينش خونه هست چون از صبح تا شب فقط تو خونه کار هست اونم بدون ددستمزدي

مخصوصا اگه يه بچه هم باشه

دوست عزيز خيلي ربط داره چون ميگين با ازدواج کردن به نون نوا ميرسن لطفا طرز صبحتون رو اصلاح کنيد تا م ...

مگه من جمع بستم خانم یا گفتم همه اینجوری اند که به خودتون میگیرید و سریع میفهمید که من چه مدل گفتم؟

من شبکار نیستم. روزها کار میکنم و غالبا دو سه روز در هفته میام شرکت . و کارم هم با اینترنت هست پس همیشه انلاینم

😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته من هم بيرون کار کردم هم خونه ولي بنظرم سخت ترينش خونه هست چون از صبح تا شب فقط تو خونه کار هس ...

دقیقا بیرون بابت کاری ک میکنی دستمزد هست بالاخره همکار هست خسته نباشید هست تو خونه گاهی شوهر ک میاد اینقدر خستس ک یادش میره ی خسته نباشید بگه بی توقعی داری صب تاشب کار میکنی 

دوست عزیز وقتی نظرت با من کاملا مخالفه لازم نیست پاچه من را بگیری عزیزم فقط بگو مخالفم منم برا اینکه شما از شوهر خود و یا هرکس دیگری ناراحتی میذارم پای کمبود های زندگیت و جوابتو نمیدم تشکرررر😂♥️
دوست عزيز اگه تکيه کلام شما به منه من خودم خوب ميدونم هم تو کار کارگري بودم هم يه مدت حسابدار شرکت ...

خانم من به شما چکار دارم. حداقل یه نگاه کنید ببینید کامنت من قبل از کامنت شما در مورد شغل خودتونه. شما چرا همه چیو به خودت میگیری . خب طبیعی هست یکی کارش با اینترنت باشه همیشه انلاین باشه

😁
2731
مگه من جمع بستم خانم یا گفتم همه اینجوری اند که به خودتون میگیرید و سریع میفهمید که من چه مدل گفتم؟ ...

دوست عزيز من به خودم نگرفتم ولي شما هم قبول کنين بد گفتين به نون نوا رسيدن

چون من قبل ازدواج هم کار ميکردم مسلما به خودم نگرفتم

ولي بد گفتين حالا نمخوام کشش بدم اميدوارم خودتون بفهمين

بعدشم من از شما پرسيدم کارتون چطوره ميتوني جواب بدي ميتوني ندي ولي ديگه دنبال اين نباشين که شما خودتون چيکاره هستي اينجايي

انگار که بدت اومد پرسيدم چيکار ميکتي

ن گلم از بی تجربگیشون نیست براش سوال بود مثل من خودم شغلم ازاده توخونه هستم کارمم دقیقااا با اینترنت ...

من جواب استارتر رو دادم که گفتند کار همیشه اینجوری نیست که ادم نتونه به نت دسترسی داشته باشه یا هشت ساعت رو سرگرم کار باشه. 

درک نمیکنم چرا اون خانم حتی کامنتهای قبلی منو به خودش میگیره

😁
خانم من به شما چکار دارم. حداقل یه نگاه کنید ببینید کامنت من قبل از کامنت شما در مورد شغل خودتونه. ش ...

شما به خودت نگير من به خودم نگرفتم

فقط اميدوارم ذهنيتون عوض کنين از به نون نوا رسيدن با ازدواج

چون فکر عهد قجري هست

2740

ب شما چه ملت کی انلاین میشن؟ 

چقد فضولید خدایی 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..