2733
2734
عنوان

در چه حالید

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 115 پست
دیگه همه سایت میدونن😆😆😆مشکل قلبی دارم عزیزم.

وای عزیزم من نمیدونستم. ببخشید

انشالله که خوب بشید

میشه برای اینکه زودتر ی ازدواج موفق داشته باشم برام صلوات بفرستید.  ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مراقب باش هوا سرده

چسبیدم بخاری😂

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2731
منتظرم دردهام شروع بشه نی نیم به دنیا بیاد 

طبیعی؟؟بسلامتی عزیزم....انشالا سالم بدنیا بیاد

زندگی است دیگر گاهی خسته ت میکنه خیلی خسته ت میکنه،اونقدر ک دوست داری خودکارتو بذاری لای صفحات زندگیت وُ یه مدت بری سراغ خودت،هیچکیو نبینی باهیچکس حرف نزنی،حتی نفسم نکشی اما مشکل از اینجاست بعد ک برمیگردی میبینی یک نفر خودکارو از لای کتاب زندگیت بیرون کشیده و توهم یادت نمیاد کدوم صفحه بودی گم میشی...و هیچی توی دنیا بدتر از این نیست ک ندونی کوجای زندگی هستی
2738
منتظرم دردهام شروع بشه نی نیم به دنیا بیاد 

عزیزم انشالله به سلامتی نی نی بیاد تو بلغتون

برای ما مجردا هم دعا کن بخت خوب قسمتتون شه

وای عزیزم من نمیدونستم. ببخشید انشالله که خوب بشید

مرسی فداتتشم لطف داری

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎
شوهرم رف یه شهر دیگه کار داشت شب باهاش سر یه چیز الکی بحث کردم الان دلم یه جوریه

آخی عزیزم. سر فرصت زنگ بزن حالشو بپرس. دنیا ارزش ناراحت کردن و ناراحت شدن نداره

من ازصبح بلندشدم انقدخونم کثیف نمتونم بلندشم کارای خونروانجام بدم پسرمم خابیده انقدمشگلات زندگی مالی ...

انشالله مشکلاتتون حل میشه عزیزم 

2706