2733
2739

ن اینطوری بگی خب معلومه میگه ن بخاطر شغلت نمیخام.

بگو من برای درآمدم برنامه دارم و تمام درآمدم پس  انداز میشه و برای خودم قراره خونه بخرم. یک ریال از درامدم تو یخونه خرج نمیشه. و توام  باید ماهانه فلان مقدار بهم پول بدی.هرررر ماه .  اگه قبول نکرد معلومه ک چشم ب حقوقت داره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اعتماد ب نفس داشته باش. از موضع بالا باهاش حرف بزن و توقعت ازش بالا باشه.  هرکی تورو با توقع بالا نخواست بهتره بره. وظیفه ی مرد خرجی دادن ب زن هست. درامد زن متعلق ب خودشه...

چرا بگی کارمو میخوام ول کنم؟ باید بگی سر کار میرم درامدم صد در صد واسه خودمو آیندمه و توام انتظار دارم هزینه کنی برام ن اینکه چشمداشتی ب مال من داشته باشی. روک واضح بگو

تو عقد نامه قید کن تو زندگی مشترک هر چی بدست اوردید نصف نصف چون درامدتون مثل همه و شعلتون هزاری هم بخوای تو زندگی از پول خودت خرج میکنی چه بخوای چه نخوای اصلا نمیتونی برا پس اندازت نگه داری چون نمیشه بی اعتمادی ب وجود میاد

2738
😂😂بعضیا باور کن فقط به همین خاطر میان

خوب بخاطر چی بیان؟ خیلی خوشکلی؟ خیلی خوش هیکلی؟ خیلی جذابی؟ خیلی خانواده‌تون خاصن؟ عشق در نگاه اوله؟ چی؟ خو خوبه حداقل به شغل آبرومند داری انگیزه میشه یه معلم با شخصیت جذبت شده، بده؟خوبه یه پسر علاف تو بازار عاشق مثلا چشمات بشه بیاد بعد و ...

خب تا وقتی ازدواج نکنم که نمیفهمم چقدر وابسته اس

از درآمد فعلیش میتونی حدس بزنی

اگه هشتش گرو نهشه قطعا چشمش به حقوق دائم و شرایط رسمی شماس

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم
😂😂بعضیا باور کن فقط به همین خاطر میان

خب شما از حقوقت نمیخای خرج کنی واسه زندگیت .منم دوتا خاهرام و زن داداشم معلم هستن. همه حقوق شون باهم خرج میکنن تو زندگی . حالا خونه هم دارن بنام خودشون هست یا سه دانگ سه دانگ . ولی شوهرشون کاری ندارن اگه بخان تو خرید لباس یا مسائل دیگه بخان زیاده روی هم بکنن 

2706