2733
2734
عنوان

لطفا من رو راهنمایی کنید.

146 بازدید | 23 پست

سلام عزیزانم من بنا به دلایلی از تحصیل در خارج از کشور انصراف دادم و برگشتم..میخوام برای کنکور۱۴۰۱ برنامه ریزی کنم..میخوام پزشکی رو تو کشور خودم ادامه بدم..شما جای من بودین علی رغم شرایط خطرناک (از گفتنش معذورم)برمیگشتین خارج یا کنکور سراسری در ایران رو شرکت میکردین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم ببین بستگی به کشور و دانشگاه داره 

اگه رنکینگ دانشگاه خارج بالاتر باشه و توی ایران هم مدرکشو قبول کنن همون خارج ادامه بده 

مثلا الان مدرک دانشگاه کمبریج مورد قبول ایران نیست ولی دانشگاخ مدیپل ترکیه رو تو ایران رو سرشون میذارن

2738
عزیزم ببین بستگی به کشور و دانشگاه داره  اگه رنکینگ دانشگاه خارج بالاتر باشه و توی ایران هم مد ...

دانشکده بسیار معتبری هست در یکی از بهترین کشور ها اما راستش ٬ خب چجوری بگم....یه شخصی هست که فکر میکنم میخواد از من سوء استفاده بکنه برای انجام یه کار عجیب..اگر جای من بودی میموندی؟

دانشکده بسیار معتبری هست در یکی از بهترین کشور ها اما راستش ٬ خب چجوری بگم....یه شخصی هست که فکر میک ...

راستش قطعا تو اون دانشگاه نمیموندم ولی ایرانم برنمیگشتم 

اپلای میکردم یه کشور دیگه 

من نمیدونستم خارج ترسناک هم داریم 😉 

ولی کاش واقعا این قسمت خارج رفتن هم تعریف کنید ادما بدونن ما تو جهنم مطلق نیستیم ادمای خارج هم توی بهشت برین نیستن . 

در مورد درس فکر میکنم باید دروس کتابای جدید رو بخونید کتابای دوره خودمون دیگه کنکور ازش نمی گیرن . البته مطمئن نیستم ولی  خواستن توانستنه اگر بخواید با تلاش موفق میشید  

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
شخصی هست که فکر میکنم میخواد از من سوء استفاده بکنه برای انجام یه کار عجیب..اگر جای من بودی میموندی؟

عزبزم متوجه منظورت نمیشم،بستگی داره چه کاری باشه و اینکه چرا شما رو انتخاب کرده برا انجام اون کار؟

2706