2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من  ، هر چی بخوای به اون نیت بخون اصلا نخونم انگار هیچی سرجاش نی

بگو دقیق

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2728

عزیز من برای حاجت تا به حال نخوندم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2738

من به چیزایی که میخاستم از نماز شب میرسم مثل ارامش و خوشرویی در روز یا ارتباط نزدیکتر با خدا اما حاجت رو امتحان نکردم اما نماز جعفر طیار رو خوندم جواب گرفتم 

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹
برام دعا میکنی؟

حتمااا عزیز دل❤

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
من  ، هر چی بخوای به اون نیت بخون اصلا نخونم انگار هیچی سرجاش نی

توروخدا ؟ چند شب ؟

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
بگو دقیق

عزیزم من خیلی نیت دارم سلامتی ، رزق ، لاغری خخخ و ... هر چی بخوام به نیتش دو رکعت نماز شب میخونم همیشه بیست دقیقه قبل نماز صبح کوک میکنم بیدار میشم بعدم سوره یس واسه رزق میخونم بعد نماز صبح واقعااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.... تاثیر داره سعادتیه خدا منت میزاره ، نمیدونم چی بگم از حالش

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم

من باردارم دوست داشتم از فرصت پاکی بارداری استفاده کنم و یه چله نماز شب با پسرم انجام بدم. بیشتر به خاطر پسرم که صالح باشه. 

چله ام تموم شد اما من دارم ادامه میدم... برای تمام مسلمان ها و مومن ها طلب امرزش و غفران میکنم و دعا برای براورده شدن حاجت شون. 

لطفا اگه کسی میخونه برام دعا کنه منم شفا بگیرم... اصلا خوب نیستم. 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
2706