2737
2739
عنوان

نظرتون رو می خوام بدونم . آقایون هم لطفا نظر بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1186 بازدید | 121 پست
نه خداییش ،  راستش من  یکم دختر بی احساسی هستم زود دلم نمی لرزه

اولش همیشه همینه احساسات زنانه رو دست کم نگیر گاهی اوقات اولش میگیم عمرا من؟هرگز ولی بعدش.‌‌....

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
خانم شما فکری براخودت بکن که بیشتر دلبسته ش نشی ...تودوسش داری معلومه....عادی رفتارکن فکرای خواستگار ...

نه بخدا   

شما که من رو نمی شناسید ، دلیلی برای دروغ گفتنم اینجا نیست 

با ایده ال های من خیلی فاصله داره اما من نمی تونم ادم ها رو ناراحت کنم 

اخرین بار که یکی از همکلاسی هام مستقیم ازم خواستگاری کرد و من محترمانه و بدون ناراحتی جواب منفی دادم بعدش فهمیدم دو ماه افسردگی گرفته بود . واقعا بهم ریختم اما خب نمی خواستمش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرا تو اوضاع سخت مالی چرا دنبال ازدواج باشن اشتباه گفتی ها؟

والا پسرا اگه فشار خانواده هاشون نبود تو بهترین شرایط مالیم ازدواج نمیکردن چ برسه الان ک اوضاع قاراش میشه..

مثلا خود من..شرکت نفتی ام تقریبا همه چی اوکیه ولی اصلا ب این قضیه فک نکردم..

(کاربر آقا هستم)خوشبحال مسافران میدان آزادی ..ک آزادانه صدا میزنند..آزادی...آزادی....
خب پس بگو پسرای ده هفتاد واس ازدواج دم به تله نمیدن ک

همین خیلی تعجب کردم ما به هر میگفتیم سلام میومد خواستگاری البته ازدواج تحفه ای نیست گلم ازدواج خوب تحفس

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
2728
خب پسرا اینجوری ان اعتماد بنفسشون خوبه فک میکنه بالاخره میتونه مختو بزنه با خودش شاید بگه من تلاشم ...

اخه راستش من خیلی خوش برخورد و مودب و گشاده رو هستم ، پسر نمیتونه متوجه بشه که مخ من رو واقعا زده یا نه ، شاید بخاطر این اخلاقم که با همه خوش برخورد و مودبم همچین فکری کرده . اما موافقم باهت 

والا پسرا اگه فشار خانواده هاشون نبود تو بهترین شرایط مالیم ازدواج نمیکردن چ برسه الان ک اوضاع قاراش ...

اینم درسته اوضاع مالی هم خوب باشه تا دختر هایی که راحت خودشون رو در اختیار پسرا میذارن هستن 

پسرا به ازدواج فکر نمیکنن

خواستگاری ؟؟؟نه فک نکنم ...قطعا نه ....بخواد خواستگاری کنه نمیگه وای چقد زیبایی...زل میزنه تو چشات میگه عروس ننه ام میشی😐

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2738
دفعه دیگه که از این حرفا زد بگید ممنون میشم دیگه از این چیزا نگید و بذارید ارتباطمون مثل دو تا همکلا ...

بار ها من رو با همین لفظ خطاب کرده . ولی واقعا خجالت می کشم و معذب میشم اما روم هم نمیشه بهش بگم 

بار ها من رو با همین لفظ خطاب کرده . ولی واقعا خجالت می کشم و معذب میشم اما روم هم نمیشه بهش بگم&nbs ...

خب عدم اعتراضتون باعث میشه فکر کنه بدتون نیومده مطمئن باشید از این جلوتر هم میره پس بهتره قاطع باشید

🤵 کاربر آقا 💔 ندونستم ای بی خبر ز دلم که بی اعتباره وفای تو هم 💔
اینم درسته اوضاع مالی هم خوب باشه تا دختر هایی که راحت خودشون رو در اختیار پسرا میذارن هستن  پ ...

ن منظور من هرزگی و این مدل حرفا نبود..بحث اینه ک واقعا پسرای الان دیگه مث قبل راحت نمیتونن برن زیر بار مسئولیت..باور کنید

(کاربر آقا هستم)خوشبحال مسافران میدان آزادی ..ک آزادانه صدا میزنند..آزادی...آزادی....
سلام من ی آقام و معذرت میخام ک اومدم تاپیکتون خیلی صریح میگم خدمتتون ک این آقا صرفا هدفشون دوستیه ...

سلام اقا   ، خیلی متشکرم از اینکه نظر دادید 

نه میدونید چیو گفت نگو ، اینکه بهم گفت دوست داشتنی و جذاب و زیبایی رو بهم گفت نگم 

من به هیچکدوم از بچه ها نگفته بودم که باهام چت میکنه و حتی خودم بهش گفتم لطفا صحبت هامون بین خودمون باشه ، البته نود درصد صحبت هامون علمی و در مورد بورسیه و ... بود و اون یک درصدش اینهایی بود که گفتم

اما با این حال خودش بهم گفت به فلانی و فلانی گفتم که به قول خانم فلانی (یعنی من) ایجوری و اینجوریه 

خودش رفت زودتر گفت 

حتی سر کلاس های آنلاین بعد از اینکه سوال جواب می دادم یه جوری با احساس تعریف می کرد که خودم هم خجالت می کشیدم و ترسیدم نکنه بقیه فکر اشتباهی بکنن

2706