2737
2734
عنوان

نظرتون رو می خوام بدونم . آقایون هم لطفا نظر بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1186 بازدید | 121 پست
اخه میدونه من دختری نیستم که اهل دوستی باشم . درسته خوشگل و جذابم البته تعریف از خود نباشه ، ولی به ...

خب پسرا اینجوری ان اعتماد بنفسشون خوبه فک میکنه بالاخره میتونه مختو بزنه

با خودش شاید بگه من تلاشم میکنم شاید مخش زده سد نشدم ک هیچ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چقدر تعجب کردم از نظراتون ، من همیشه حس میکردم پسرا بیشتر دنبال ازدواجن تا دخترا

هن😐دوروبرتو دیدی؟ 

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
وایشونم یکی از اون پسرایی که دلش میخواسته شما رو تور بزنه راجع‌به اینکه چه قصدی وهدفی داره الان نمیش ...

مرسی از نظرت سارا جان 

من باهاش ارتباط نمی گیرم ، اصلا پیام نمیدم 

خودش پیامم میده و خب بی ادبیه جواب ندم چون تا حالا بی احترامی نکرده 

یه مشکل درسی رو برام حل کرد که دوست صمیمی خودم نکرد

2738
اجی تواین جامعه دکترومهندساشم اکثراهرزه ان ودنبال تورپهن کردنن اونوقت فکرمیکنی دانشجوبیکارمثلاچیه 😎 ...

اره خدایی خیلی ساده م 

البته بیکار نیست ولی به قول شما شاید اون فرشته ای که من فکر میکنم هم نیست

سلام

من ی آقام و معذرت میخام ک اومدم تاپیکتون

خیلی صریح میگم خدمتتون ک این آقا صرفا هدفشون دوستیه ..وگرنه چ دلیلی داره بگی کسی ندونه اتفاقا اگه واقعا واسه ازدواج میخادتون باید ب همه بگه حتی همکلاسیاتون چونکه باید بقیه بدونن ک ایشون روی شما غیرتو تعصب دارن...

(کاربر آقا هستم)خوشبحال مسافران میدان آزادی ..ک آزادانه صدا میزنند..آزادی...آزادی....
آره بخدا البته شاید ما قدیمی هستیم خخخخ من 38 سالمه 

خب پس بگو پسرای ده هفتاد واس ازدواج دم به تله نمیدن ک

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
اره خدایی خیلی ساده م  البته بیکار نیست ولی به قول شما شاید اون فرشته ای که من فکر میکنم هم نی ...

ولشون کن اگه یکی قصدش ازدواج باشه پامیشه میادخواستگاریت این مردااکثرادنبال ....که فعلا ازصابون گلنارراحت شن بعدشم بااونی که ننشون میگه ازدواج کنن🙌به هیچ وجه توزندگیت به کسی اعتمادنکن

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2706