2737
2734

کدوم کوه کردستانه کدوم رود اشترانکوهه نمی دونم وحید شمسایی و ....به چه درد من می خورن؟ یعنی لازمه؟ به چه درد من می خوره وزیر چجوری استیضاح میشه. شورای نگهبان چی کار می کنه نمی دونم مثلا دوره اول تا چهارم ریس مجلس خبرگان آقای مشکینی بوده. من اصلا درک نمی کنم. حالا معارف ی چیزی تو زندگی به درد می خوره وضو غسل و ارکان نماز بقیش چرا باید بدونیم؟ یعنی من چرا باید بدونم پروین اعتصامی سال ۱۲۸۵ دنیا اومده؟ 😡😡😡😡😡😡😡😡

باور مکن که عاشق صادق خطا کند....

🤣🤣🤣

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه عیبی داره اطلاعات ادم بالا باشه

به درد نخورن واقعا 

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 
2728
چه عیبی داره اطلاعات ادم بالا باشه

بله اطلاعات آدم بالا میده ولی همش می خواد بخونی تو عملیات کربلای ۴ و ولفجر و هویزه ...شلمچه وو

باورتون میشه ی تست این بود رمز فلان عملیات چی بود؟ میشد یازهرا

اخه من اون موقع هنوز پدرم دوماد نشده بوده. خب چرا من باید بدونم

باور مکن که عاشق صادق خطا کند....
بله اطلاعات آدم بالا میده ولی همش می خواد بخونی تو عملیات کربلای ۴ و ولفجر و هویزه ...شلمچه وو باور ...

نمیدونم ولی من خیلی جاها گیر افتادم که اگه اینا و خیلی چیزهای دیگه بلد بودم تو جمع ضایع نمی شدم 

2738

پس چی بپرسن خب اطلاعات عمومی باید داشته باشی یا نه این از سئوالات عمومیه که هرکسی باید بلد باشه انتگرال، سینوس وریاصی مهندسی زبان تخصصی برنامه نویسی کامپیوتر بپرسه خوبه

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما