2733
2739

بچه ها من ۸ هفته بار دارم بعد دیروز بخاطر تهوع استفراغ زیاد دکتر آز نوشت بعد نمیدونم گف چی تو ادرارت  رفته بالا که برا بچه خطر داره باید بستری شی 

دیروز بستری شدم الان باز همون آزمایش رو گرفتن فک کنم 

بچه یعنی اون هرچی بود دیگه اومده پایین یا چند روز می کشه 

گف اگه جواب آز خوب باشه امروز مرخص میشم😭😔😔😔😔

خدایا قسمت میدم به زینبت امسال کمک کن خونه بخریم😢‌

حتما کتون ادرارت بالا بوده اره؟

برای من بالا بود دو سه تا سرم نوشت گفت برو حالت خوب میشه از خوب نشی رو مغز جنین تاثیر داره که من بعد زدن سرم ها خیلی بهتر شدم ولی الان رفتم ان تی مشکل داره هی میگم نکنه به خاطر اونه چرا اون موقع منو بستری نکرد 😭

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما کتون ادرارت بالا بوده اره؟ برای من بالا بود دو سه تا سرم نوشت گفت برو حالت خوب میشه از خوب نشی ...

فک کنم اره این بود 

پس سرم زدی چرا مشکل داره 

2728
گلی وقتی بستری شدس ی ینی دارن درمانت میکنند جواب از خوب باشه مرخصی دیگه ... ان شاالله سری بعد برا ز ...

خب دارم می پرسم یه روزه میاد پایین اون یا نه 

فک کنم اره این بود  پس سرم زدی چرا مشکل داره

نمیدونم فقط حسم میگه و کلا حالم بد میشه هی میگم نکنه به خاطر اون بود نکنه دکتر کوتاهی کرد 

حالا شایدم به اون مربوط نباشه ولی واقعا به خودت برس و همه چی بخور به حال روز من نیفتی 

حتما کتون ادرارت بالا بوده اره؟ برای من بالا بود دو سه تا سرم نوشت گفت برو حالت خوب میشه از خوب نشی ...

مال تورو نگف چرا بالا رفته 

مال منو گف چون زیاد تهوع اینا داشتی

2738
مال تورو نگف چرا بالا رفته  مال منو گف چون زیاد تهوع اینا داشتی

کلا دلیلش به خاطر تهوع و خستگی هست که خود به خود اینا باعث میشن که چیزی نتونی بخوری و حالت بد باشه این بالا بره ولی اگه خوب بخوری و اونجا بهت دارو میزنن درست میشی

چی هست و چرا بالا میره؟علتشو نگفت؟

به خاطر حالت تهوع و خستگی زیادی که حس میکنی باعث میشه بدن قند و کربوهیدرات کم بیاره و این حرفا