2733
2734

گلم توکل بخدا و اعتماد داشته باش به خودت...یادمه بچم مریض شد موقع بستری پرستار چنان رگشو پاره کرد دستش پر خون شد زمین..چنان داد زدم پشت سر پرستار داد و بیداد ک خودم بعدا شرمنده شدم ...خاطره تلخی بود یادم نمیره

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
خب چرا رفتی پرستاری وقتی نمیتونی از پسش بربیای ؟؟؟  حواستو جمع کن برو پیش پرستار های کار بلد ا ...

باشه عزیزم

ولی من خیلی رفتم پیش کاربلدا..بازم خراب کردم

دختر مغرور عاشق😉💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا الان چنتا رو درست انجام دادم..ولی خیلیا رو خراب میکنم ..رگشون پاره میشه 

واااای نگو تو همینجوری که میگی من حالم بد میشه دیگه وای به خال اینکه ببینم 

نباید پاره کنی قبل از اینکه امتحان کنی به خودت بگو به هیچ‌وجه نباید رگشو پاره خیلی دقت کن خیلییی حواستو جمع کن کنار کسایی که بلدن باش به خودت بگو نباید به هیچ وجه صدمه ای بزنی حواستو جمع کن نمیشه که اینجوری هی رگ‌ ملتو پاره کنی 

2731
گلم توکل بخدا و اعتماد داشته باش به خودت...یادمه بچم مریض شد موقع بستری پرستار چنان رگشو پاره کرد دس ...

همین دیگه بیچاره میشم در آینده 

دختر مغرور عاشق😉💝
باشه عزیزم ولی من خیلی رفتم پیش کاربلدا..بازم خراب کردم

خب به خودت باید بگی به هیچ وجه نباید خراب کنی به هیچ نباید صدمه بزنی ی انسانه عروسک که نیس به راحتی میگی رگشو پاره کردم نمیشه و فلان و خراب کردم و به راحتی ازش بگذری به هیچ وجه نباید همچین کاری کنی اصلا 

مثل این میمونه ی دکتر بیاد بگه نشد درست عملش کنم 

طرفو کشتم نشد دیگه 

باورت میشه دو روزه عذاب وجدان گرفتم

با عذاب ‌وجدان و ناراحتی چیزی اصلا درست نمیشه دقت کن با خودت قبل از هرکار تکرار کن به هیچ وجه اصلا نباید رگشو پاره کنم اصلااااا دقت کن بت عذاب وجدان هیچی درست نمیشه ی انسانه چطور میتونی رگشو پاره کنی میدونی چقدر درد داره سر به هوا بازی در نیار دیگه 

2738

رگ رو باید لمس کنی حتما بعد سرنگ بزنی ، رو هوا و الکی نزن ،اصول درستش رو رعایت می کنی ؟؟؟منظورت از پاره شدن رو هم نمیفهمم !!!اگر پاره میشه خون زیاد میاد باید بازوبند رو زود باز کنی ،

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 
رگ رو باید لمس کنی حتما بعد سرنگ بزنی ، رو هوا و الکی نزن ،اصول درستش رو رعایت می کنی ؟؟؟منظورت از پ ...

اره همه اصول وارد میکنم ..ولی نمیشع

رگش خراب میکنم دیگه

دختر مغرور عاشق😉💝
رگ رو باید لمس کنی حتما بعد سرنگ بزنی ، رو هوا و الکی نزن ،اصول درستش رو رعایت می کنی ؟؟؟منظورت از پ ...

بنظرم زیادی سر به هواس اصلا حواسشو جمع نمیکنه متوجه نیس که ی انسان جلوشه فقط با ی عذاب وجدان ازش میگذره با عذاب وجدان و ناراحتی چیزی درست نمیشه قبل از انجام با خودت تکرار کن به هیچ وجه نباید رگشو پاره کنی به هیچ وجه بعدش حواستو کامل جمع کن و با دقت و آرامش کامل کارت رو انجام بده همیشه هم ی پرستار بگو بیاد کنارت خودت تنهایی انجام نده اصلا 

اره همه اصول وارد میکنم ..ولی نمیشع رگش خراب میکنم دیگه

خب اگر همه اصول رو رعایت می کنی پس ایراد کجاست ؟چطور نمیشه ؟اگر خیلی بد رگن یه چیزی ،وقتی اون رگ رو خراب می کنی یه نفر دیگه میاد می گیره یا خودت ؟

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 
ی نفر دیگه میگیره از ی رگ دیگه

خب پس از اول رگ خوب و واضح تر رو انتخاب کن ،نه اعتماد به نفس کاذب داشته باش و نه استرس الکی 

2706