2737
2734

؟؟؟کسی تجربشو داره؟؟

میشه بگین؟؟

من از دردش نمیترسم ازین میترسم سیستمم کلا بهم بخوره تغییر کنه

الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالا مثلا بشه...اسمون ک ب زمین نمیاد...اینهمه ترک میخوری چاق میشه شکمت چروک میشه اینم روش

خب خواستم بدونم ..قطعا نمیتونم خوشحال باشم ولی خب ب قولی کاریش نمیشه کرد...

مادر من ۵ تا بچه بدنیا اورده شکمش اصن ترک نداره امکان داره منم مثل اون ترک نخوره شکمم

الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁

من کردم تغییرش این بود ک تنگ تر شد😂

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
2738

ن اصلن

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
من کردم تغییرش این بود ک تنگ تر شد😂

چطور ممکنه؟...سر بسته توضیح بده تاپیک نترکه

واااااااااای نه اصلا توصیه نمیکنم من خودم زایمان طبیعی داشتم تو این اشتباه رو نکن نکن نکنککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککن خیلی سخته خیلییییییییییییی یعنی من قشنگ با مرگ بغل و روبوسی داشتم خیلی سخته نگو بادردش مشکلی ندارم داشته باش فوق العاده سخته بله اندامتو میزنه بهم چون باچاقو برش میزنن نرووووووووو🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
2706