2737
2734
عنوان

فاز بعضیا چیه ک از دعوا خوششون میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه روانشناس تو کتابش نوشته بود وقتی یکی رو تحقیر میکنی بدون اون صفت ک به خاطرش تحقیرش کردی تو وجود خودتم هست و چون میخای ازش فرار کنی دست ب این کار میزنی یا اینکه به یه نحوی تو  قبلا به همین شکل تحقیر شدی... به هرحال ب نظر منم هرچی هست بر میگرده ب خود آدم و عقده هاش

تو هفده سالگی با پسری آشنا شدم که همه خوبی های دنیا شده بودن یه قلب که تو وجودش میتپید...چشامو که می‌بندم مجسمت میکنم...دومین ماه از گرم ترین فصل سال🌱🍓🍓از اون شب دنیام بدجور به دنیات قفلی زد و مصمم میمونم تا لحظه ی دیدارت ای دیرینه ی دلخواه❤️..به قول یکی«وقتی همه کور بودن تو کردی بهم توجه..❤️شایدم یه روز برات تعریف کردم که من پشت پنجره ی اتاقت چه گریه ها که نکردم🖤گاهی وقتا فک میکنم خدا تورو تو یه بعداز ظهر قشنگ بهاری در حالی که لبخند به لب داشته و چای با هل میخورده و به صندلیش لم داده و به آهنگ خوش چشمه گوش میداده آفریده... 🍃🌻بچه ها عشق من واسه اینکه به دستش بیارم یخورده ناز داره البته نازکشم داره ها.اون هی ناز می‌کنه مام که بی تابشیم🍃میدونین مث بهترین خیالیه ک میتونین داشته باشین...مث ذوق رها کردن یه دونه بادبادک...یا مث پریدن تو آب زلال میمونه🍓🌱من یه دختر عاشقم...دختری که هیچ وقت از ابرازش عشقش خجالت نکشیده چون پیوسته اعتقاد داشته عشق مقدسه و پنهان کردنش چیزی به جز درد و زجر نداره..ولی خب همیشه به خودش آفرین گفته واسه انتخابش❤️هر چند خیلی جاهارو مجبور شده خودش تنهایی بی پناه قدم برداره....از خودم ممنونم که هر وقت خسته شدم تنها پناهگاهم خودم بودم 🫀❤️بهم میگن بی رحمی چون داستانمو نمیدونن🌈میخواهم بدانی که تو آخرین رویای روح من بوده ای❤️🌱...بچه ها این کاربر ینی بنده...دیگه عشقی نداره...گلش پژمرده شده...ماهش رفته...ولی دلم نیومد امضام رو بردارم🖤تاپیک ها مال من نیستن به جز یکیش ❤️
2731
اهان ،چ برخوردی باید کرد؟باهاشون 

باید پذیرفت ک هرکسی بسته ب شرایطی ک بزرگ شده شخصیت متفاوتی داره. حس تنفر نداشته باش نسبت بهشون. و فقط بدون ک از یک انسان کامل کمترن و انسانهای کاملتری ازونها وجود داره ک چقدموفقن توی روابطشون

♥️♥️
خوب اخرش که چی؟اینجوری همه دور میشن ازشون ،،یعنی چی متوجه نشدم🤦‍♀️

ببین فک میکنن اینجوری ازشون حساب میبرن یابار ی پا شاخ و قلدرن .

چیزی بهشون نمرسه در واقع .

آمین شود هَر آنچه می پِنداری ..🌱💙
2738
بقیشو نمیدونم ولی من خوشم میاد دو نفر با هم دعوا میکنن😄😅

خخخ 

اما اون ادمی که من میگم مثلا ی حرف ساده رو با دعوا میگه فک کن ی بار مهمونی یود میخواس ب ی ادم تقریبا ۳۰ ساله بگه دستمال کاغذی رو بده 

خوب اینو میشد اروم و قشنگ هم گفت نیازی ب دعوا و تشر نیس ولی بزگشت با داد و حالت طلبکارانه گفت دستماااالللل کاغذیییی رو بدههههه ، ما اصن تعجب کردیم ک حالا داری ب ی ادم بزرگ دستور میدی ک هیچ حداقل محترمانه بگو 

واقعا چرا حرفای ساده هم با اخم تخم و داد بیداد میگن؟ جاهای دیگه البته خودشونو اروم مطلوم میکنن ها

قبلنا تا چایی که من یادمه نمیشد..البته الان کلا سایت فرق کرده ن میشه تاپیک پاک کنی ن پست شورشو دراور ...

چرا اوایل میشد راحت من‌کاربر قدیمیم 

چقدر خوب بود کلوبهای قفلی داشتیمممم

بعد یمدت برداشتن و باید ب نی نی یار میگفتیم تا اسممونو عوض کنه الان دیگ خبر ندارم

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
2706