2733
2734
عنوان

همسرم. تنها دلیل زندگیم شده...

| مشاهده متن کامل بحث + 34242 بازدید | 250 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ننه یه کم اسفندی بده دود کنم....الهی،الهی...الهییییی اینجور عشقای خالص وناب نصیب تماااااام دختران وزنان سرزمینم.......عشقتون پایدار جواهر جونم.....جواهر حلالت نمیکنم عکس عشق اله رو نذاری ببینیم.....

خدایا شکرت💐🙏

لطفا راضیش کن و درمانت رو ادامه بده، اختلالات کوچک روان درست مثل بیماری های کوچک جسمی میمونه، مثلا سرما خوردگی که یه چیز معمولیه، در صورتی که اگه همون سرما خوردگی و عفونت ریه درست درمان نشه ممکنه به مرور در آینده تبدیل به معضل بزرگی بشه که واقعا شخص با مشکل بزرگی روبرو بشه. پس اجازه نده مشکلت بزرگ بشه، همسرت میتونه مثل یه مسکن عمل کنه موقتی حالت خوب میشه اما عمیقا درمان نمیشی.

2738

جواهر عزیزم من تقریبا تو تمام تاپیکات بودم البته به تازگی عضو شدم،فکرشو بکن تو که اینقدر قشنگ مینویس و حرف میزنی، همه اینهارو برای همسرت بگی میدونی چه تاثیری داره و میتونی عشق ازش بگیری؟ به نظر من با تعاریفی که از همسرتون کردید، ایشون میتونه بهترین درمان برات باشه همینطور که خودش هم گفته، باهاش درباره تمام احساساتت چه خوب چه بد حرف بزن، منم قبلا تمام حرفام و احساسات خوب و بدم رو تو خودم میریختم یامینوشتم و بعدش پاره میکردم،فقط برام کمرنگ میشدولی بعد از چندسال تصمیم گرفتم حرفامو بزنم. الان خیلی حس بهتری دارم و البته عشق بیشتری از همسرم میگیرم. انشالله تو هم میتونی و لیاقت خوشبختی رو هم خواهی داست. 

عزیزدلم قدر این روزهاتو بدون چون شاید چند سال بعد که زندگیتون عادی شد حسرت همچین حس ها رو بخوری منو یاد دوران نامزدی خودم انداختی چه حس و حالی بود و تکرار ناپذیر یادمه سر پله ها همیشه بوسم میکرد و ریشش صورتمو که اذیت میکرد تا چند ساعت همش میگفتم بمیرم که صورتت قرمز شده و فلان و .......لذت ببر از بودنش گلم 

.🌸🌹🌼🌹🌸.

ديدي گفتم عمرا بذاره بخوري ديگه بالاتر تنبلي تخمدان نيست كه شوهرم نذاشت دارو بخورم الانم بهش ميگم بابا من تنبلي دارم بايد بخورم مريضي ميگيرم ميگه از كجا ميدوني ميگم بابا رفتم سونو اصلا نميخواد قبول كنه🤦🏻‍♀️ديگه چه برسه برم روانپزشك قرص بده

ولي ما اينقدر گرفتاري و فكر و خيال داره شوهرم كه هيچ وقت نميتونه مثل شوهر تو اينقدر شاعرانه جلو ببره قضيه رو 

من ميگم از مامان بابات متنفر نباش توي همين سايت بد تر تو ديدم منتهي نميخوام اسم ببرم و گرنه ميگفتم بري تاپيكاشو بخوني تو حداقل فقط كاري به كارت ندارن 

مامانم هميشه ميگه گهي زين به پشت و گهي پشت به زين اگر خدا يه در ببنده صد تا در ديگه باز ميكنه 

متنفر نباش ازشون چون شايد به خاطر رفتار اونا و سختي هايي كه كشيدي بوده خدا همچين مردي گذاشته سر راهت وگرنه همه ما ها ازدواج كرديم اكثريت از اين خبرا نيست

سلام،چه حس خوبی ایشالا همیشه همینجوری باشین

بنظرم بهترین کارو کرده که نزااشت قرص بخوری چون قرص اولش حالتو خوب میکنه بعد دیگه تا وقتی بخوری خوبی بهش وابسته میشی نخوری هم بدتر میشی

تا خودت نخوای خوب نمیشی یه روز بشین با خودت فکرکن همه چیزایی که اذیتت میکنن تموم کن بعد الان فکرکن و آینده بخدا یه روز به خودت میای میبینی چقدر این روزاتو الکی حروم کردی و لذت نبردی بعد دوباره غصه اینو میخوری،ا یه جایی به بعد باید از خیلی چیزا گذشت تو هم بگذار تا خدا روزای بهتر بهت بده یکم عزت نفستو ببر بالا بخشنده باش

این کانال تحول زندگی بنظرم ارزش دیدن و گوش کردن داره ایشالا بهت کمک می‌کنه 

@academy_zendegi

2706