2737
2739
عنوان

تنبلی تخمدان بیایید

55 بازدید | 2 پست

تنبلی تخمدان دارم پریودم نامنظمه ماه پیش روز ۳۷سیکل پریود شدم الان روز ۳۹هستم هنوز پریود نشدم و این ماه عکس رنگی هم گرفته بودم وفقط یکبار نزدیکی داشتم این ماه ولی الان دوروزه ببخشید همش ترشح چسبناک دارم علت ترشحات چیه؟بی بی هم نزدم

منم تنبلی دارم ولی اگه قرص نخورم کلا پریود نمیشم

پنجشنبه نوبت عکس رنگی دارم، درد داشتی شما چطور بود؟ البته برای من با بی هوشی هست

انشاالله ک نی نی دار شدی

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘