2733
2739
عنوان

خدایا اجازه ی ظهور بده به آقاامام زمان😭😭😭😭قلبهاناآرومه خدایا

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس این پدر دلسوزی که شما فرمودین دقیق چه دلسوزی کزده

همین که الان من و شما با امنیت تو خونه هامون گرفتیم خابیدیم نظر امام زمانه...که برامون دعا میکنه..اگه دین دیگه ای دارید نظرتونو تحمیل نکنید لطفا به دیگران..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
مواظبت کدوم مواظبت ما الان تو بدترین حالت ممکن داریم زندگی میکنیم

از نشانه های آخر الزمان بلاهای بسیاری هست که مردم گرفتارش میشن تا غربال شن و کسانی که ایمان واقعی دارن باقی بمونن.

گلم خواهرانه میگم چرا راجع به سوالاتت تحقیق نمیکنی تا به جوابشون برسی؟

هر کدوم این سوالا جواب های طولانی و طول و دراز داره که باید با شناخت و بررسی به جوابش برسی. چطور میشه ما تو چند جمله بخوایم شما رو قانع کنیم؟

اگر واقعا برات سواله تو اینترنت کلی مطلب هست که میتونه تو رو به جواب سوالاتت برسونه.

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
همین که الان من و شما با امنیت تو خونه هامون گرفتیم خابیدیم نظر امام زمانه...که برامون دعا میکنه..اگ ...

😐😐😐😐😐

میلیون ها میلیون نفر دیگه تو این دنیا هستن که سرشون خیلی راحت تر از من شما میزارن زمین میخوابن 

شاید حتی اسم امام زمانی هم ب گوششون نخورده باشه 

اون نظر کیه؟؟؟؟ 

از نشانه های آخر الزمان بلاهای بسیاری هست که مردم گرفتارش میشن تا غربال شن و کسانی که ایمان واقعی دا ...

عزيزم بلاهاي زياد فعلا تو كشور ما فقط داره نازل ميشه 

يعني فقط از ما ازمون ميگيرن؟

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
2740
همین که الان من و شما با امنیت تو خونه هامون گرفتیم خابیدیم نظر امام زمانه...که برامون دعا میکنه..اگ ...

داريم سوال ميپرسيم 

تحميل چيه عزيزم؟ 

عزيزم ي جوري حرف نزنيد ك قدرت منشا هستي رو ببريد زير سوال ديگه

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
😐😐😐😐😐 میلیون ها میلیون نفر دیگه تو این دنیا هستن که سرشون خیلی راحت تر از من شما میزارن زمین م ...

دوست گلم من شیعه باید نظر متفاوتی داشته باشم 

من شیعه اعتقاد دارم مهدی فاطمه هست میاد و منتقم خون امام حسین و حضرت زهراست 

فقط اینکه زمانی میاد کل جهان نیاز به یک منجی داشته باشن 

گرچه ما خیلیامون کاری نمیکنیم برا حضرت مهدی ولی خیلیا هستن خیلی کارا میکنن

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

[QUOTE=173409532]😐😐😐😐😐 میلیون ها میلیون نفر دیگه تو این دنیا هستن که سرشون خیلی راحت تر از من شما میزارن زمین م ...[/QUاونا شاید با امام زمان اشنا نباشنـ اما امام زمان با همه اشناست..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

چند وقت پیش یه مطلبی خوندم که میگفت امام زمان هر بیست و چهار ساعت یه بار داره صدا میکنه کسی هست که منو یاری کنه؟ مشابه همون جمله ای که امام حسین تو کربلا گفت😔

چندتا از این بیست و چهارساعتا از عمرمون گذشته و انقدر حواسمون پرت بود که حتی یکبار صداشونو نشنیدیم؟ بعد تازه میایم میگیم چرا امام کاری نمیکنه؟ یه بار نمیگیم چرا ما کاری نکردیم؟😢

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

یه قانون نانوشته بین کسایی که ادعای خدا پیغمبریشون میشه هست که میگه چشاتو ببند دهنتو باز کن هیچ جوره هم قاتع نشو

دارید میگید اینکه الان ما راحت تو خونه هامون نشستیم نظر امام زمانه 

اونی که الان خیلی راحت تر از ما توی لندن سوئیس پاریس و..... هرجای این دنیا خیلی راحت تر نشسته نظر کیه 

عزيزم بلاهاي زياد فعلا تو كشور ما فقط داره نازل ميشه  يعني فقط از ما ازمون ميگيرن؟

غربال بین شیعیان انجام میشه، من کاری به مدیریت غلط و دزدی هایی که اتفاق میفته ندارم اما یه سوال دارم از شما ، کدوم کشوری در جهان به اندازه ی ایران شیعه داره؟

2706