2737
2739
عنوان

خدایا اجازه ی ظهور بده به آقاامام زمان😭😭😭😭قلبهاناآرومه خدایا

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 84 پست

صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور اقا امام زمان بفرستید لطفا...

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
من تاپيك رو به احترام عقايدتون درك ميكنم  ولي كاش گاهي واقعا به اين فكر كنيد كه منجي تو اينه ا ...

جمله ی صریح قرآن میگه که سرنوشت هیچ قومی تغییر نمیکنه مگر اینکه خودش بخواد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جمله ی صریح قرآن میگه که سرنوشت هیچ قومی تغییر نمیکنه مگر اینکه خودش بخواد....

پس چرا دنبال منجي هستين؟

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
گلم اتفاقا گفته شده حتی خیلی هم به روز باشیم برا اومدن حضرت تغییر هرقومی به دست همان قوم است 

خدا خیرت بده ، لوپ کلامو گفتی❤

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2731

دوستای گل ان شاالله اگ تونستم با چند نفر صحبت کنمیه تاپیک درمورد سوالاتون داشته باشیم میزنیم که بیاید سوالاتون رو بپرسید با سندو دلیل بگیم 

امیدوارم دوستام همکاری کنن بیام برا تاپیک زدن 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

برای آمدنش دعا میکنم که دعا اثر دارد 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

دوستان لطفا تاپیک رو هرروز به روز کنید 

تا شده روزی بکبارم یادمون بیوفته 

ممنونم از اسی عزیز خدا خیر  دنیا و  اخرت بهت بده 

2740
پس چرا دنبال منجي هستين؟

سوالت چن تا وجه داره...اگه منظور این باشه که چرا معتقد به منجی هستم که دین من به اومدن منجی وعده داده پس من اگه دینمو قبول دارم منجی رو هم باور دارم....حالا اینکه چرا منتظر منجی هستم...اول اینکه یه انسان که منتظر منجی هست با یه انسان که منتظر کسی نیست قطعا متفاوته....من تو این مسیر انتظار خودسازی میکنم...