2733
2734

نیاین لطفا🙄

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدون نجوز رفتین؟تازگی؟

به هرکسی که مجوز نمیدن

تقریبا سه یا چهار روز پیش بود

اگه مشکل از خودت باشه، میمونی و خودتو درست میکنی... اگه مشکل از اون باشه، میمونی و درستش می کنی... چون تو دوسش داری!  

تا یه عده ادم نفهم هستن که وضعیتو درک نمیکنن و به فکر خودشونن این کرونای لعنتی همچنان هست بتمرگین تو خونه هاتون دیگه. خدا ازتون نگذره به حق علی

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2728
من ک نمیخوام برم😂😂😂 من میترسم. اگر برم عید میرم شمال از خونه هم بیرون نمیام

کدوم مغز خر خورده ای الان توی این سرما و کرونا میره شمال آخه؟ 

کلا میگم 

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بیچاره خانواده پدریم و عمه هام جرات ندارن دربیان ازخونه انقدر کرونا زیاد شده دوباره چرا عقل ندارن مردم باز شرو شد😟

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
2738
محدودیتم نباشه نباید برین اگه ضروریه آره ولی همه دارن میرن شمال اونجا حسابی آلوده شده رعایت کنین ...

نه عزیزم ما که نمیریم.

اگر بریم عید میریم که وسیله ببریم اونجا خونرو بچینیم از خونه هم بیرون نمیاییم تا ۱۰ ام فروردین دوباره برمیگردیم تهران

اره عزیزم میدونم نه نمیخوام بیام که. بخاطر اون دوستمون پرسیدم اخه میگفت اومدم ولی جریمه نشدم

دوستت هم اشتباه کرده مگه حتما زور باید بالای سر ادما باشه

ادم خودش باید تشخیص بده الان زمان مسافرت نیست

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
کدوم مغز خر خورده ای الان توی این سرما و کرونا میره شمال آخه؟  کلا میگم

همونایی که توترافیکه شمالن😐🤦

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
2706