2733
2734

یه نفری هست اصلا حس خوبی نسبت بهش ندارم ولی همه جوره تلاش میکنه بهم نزدیک بشه حتی حوصله ندارم برم یک بار ببینمش 

ولی ته دلم چندین ساله از یه نفر خیلی خوشم میاد تا حالا سابقه نداشته من نسبت به یه اقا این حسو داشته باشم الان چند ساله.یه وقتایی میگم شاید حکمت خداست چون اگر دلبستش بشم به ضررم بشه یه جورایی میترسم  ولی این حسی ک ازش میگیرم دوست دارم نمیدونم چطور بگم انگار حال بدمو تو این روزا خوب کرد اخه چند سال بود ازش بی خبر بودم.بچه هم نیستم ک بگم حس گذراست یا به خاطر سازکار هورمونی چشماش خاکستریه تا حالا این رنگی ندیده بودم  بوکسره قدش بلند اصلا به دخترا محل نمیزاره  خدا میشه به وقت پدر بچم بشه یا یکی شبیه این😂😂💕💕😍مسخرم نکنید اینجا فقط میتونم حرف دلمو بزنم☹☹

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرچی بدت بیادسرت میاد

خدل نکنه بی شوهر بمونم بهتره

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2731
اصل دنیا همینه از کسی بدت بیا بهت میچسبه خوشت بیا ولت میکنه

نه عزیزم نمیزارم بیاد تو زندگیم یا تنهایی یا فقط کسی ک دوسش دارم 

اخ دقیقا و بدتر اینکه اونی ک میخای سمتت نمیاد

نمیفهمم واقعا😕

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤
اخ دقیقا و بدتر اینکه اونی ک میخای سمتت نمیاد نمیفهمم واقعا😕

اره چرا اینطوریه  انصاف نیست نکنه عشقم یک طرفه باشه☹☹اصلا نمیدونم حسش چطوره فقط میدونه بدش نمیاد از من

حس تو میفهمم درک میکنم تجربه کردم منتها فرقش اینه من هیچ وقت نگاه پسری نکردم اما یه بار دل و به دریا زدم بهش فهماندم دوستش دارم جالبتر که اونم خودشو نگرفت از خدا خواسته آمد سمتم گفت تو معصومی انتظار ازدواج داشتم چاره ای جز ازدواج برای من نبود نه موقعیت دوستی دارم نه بلدم نه خوشم میاد دوست داشتم واقعا زن زندگیش بشم درست و حلال ولی گفت نمیخواد ازدواج کنه و سالها گذشت و منم محکم نه گفتم تو دلم هی غصه خوردم گریه کردم خودمو سرزنش کردم که باید چکار میکردم اما منو گم کرد و الان بعد ده سال دیدم ازدواج کرده و آمد سمتم و گفت غلط کردم بیا باهم باشیم زنم طلاق میدم و من از اینکه انتخابش نکردم خوشحالم و الان به حکمت خدا پی بردم و هم اکنون مجردم و خوشحال  

2738
اره چرا اینطوریه  انصاف نیست نکنه عشقم یک طرفه باشه☹☹اصلا نمیدونم حسش چطوره فقط میدونه بدش نمیا ...

ایشالله یکطرفه نیست،،ولی واقعا این درست نیست چرا اخهه،کاش اونایی ک میخایم مث اونایی ک نمیخایم واس رسیدن بهمون تلاش کن😂

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤
و هنوزم به من امید داره که تن به خیانتش بدم یا منتظر اشاره ای اما نمیدونه برای من فقط یه انسان تمام ...

احسنت تو یه انسان واقعی  مطمین باش خدا بهت یکی بهترشو میده  اینک راخت خیانت میکنه سر تو هم همین کارو میکرد برات ارزوی خوشبختی میکنم گلم

احسنت تو یه انسان واقعی  مطمین باش خدا بهت یکی بهترشو میده  اینک راخت خیانت میکنه سر تو هم ...

مرسی عزیزم همچنین برای شما میدونی فقط بهش گفتم اگر ببینم تف میندازم رو صورتت من صادقانه ده سال پیش بهت امدم حسمو گفتم قصد ازدواج نداشتی حالا چی میگی اگر یه غلطی کردی پاش بمون نمیدونی اون زمان چه غرورینشان میداد من من ازدواج کنم سگ ازدواج میکنه حالا که دیدیم یک ازدواج کرد ما موندیم مجرد 

مرسی عزیزم همچنین برای شما میدونی فقط بهش گفتم اگر ببینم تف میندازم رو صورتت من صادقانه ده سال پیش ب ...

عجب نامردی بوده!!!خدا دوستت داشته ک نه گفته مگرنه این مرد نمیشه بهش اعتماد کرد سر تو هم خیانت می کرد حالا من همش با حسم مقابله میکنم چون نمیدونم خبر ندارم ازش خیلی ولی به خدا میگم اگر خودش نمیاد حداقل یکی شبیهشو بهم یده 😍😅😅منظورم ظاهری نیست فقط از همه لحاظ نمیدونم چطوری برات بگم

عجب نامردی بوده!!!خدا دوستت داشته ک نه گفته مگرنه این مرد نمیشه بهش اعتماد کرد سر تو هم خیانت می کرد ...

میفهمم منم با همه بد بودنش هم تیپشو دوست دارم دلم با این جور تیپ آروم میگیره