2737
2734
عنوان

کسی تا حالا بوتاکس کرده

247 بازدید | 39 پست

کسی اگه تجربه ای داره یا دیده اطرافیانشو ک زدن بیاد بگه چطور شدن به نظرتون خوبه اخه مال من چروک صورتم خیلی عمیق نیست دکتر میگه از الان اگه بزنی تاثیر بهتری میزارع

نرسیدم به چیزایی ک میخواستم قانون جذب رو میگم 😉پیرو قانون جذب منم 9/9/99پنج تا النگو طلا دستمه با یه سرویس هم گردنم و..❤❤خواهشن لطفن تاپیکای دعوا منو صدا کنین خیلی دوس دارم خب😊eliimmm69 سابق هستم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بوتاکس باید تا عمیق نشده بری چون اگه عمیق شه دیگه تاثیر نداره و باید ژل بزنی. خیلی خوبه . ولی دیگه نمیتونی ابروتو بدی بالا یا اخم کنی 😒😂6 ماه یه بار هم تمدید باید کنی مداوم اگه شروع کنی 

بوتاکس مال قبل از چروک هست عزیزم من چروک ندارم اما الان باید بزنم که جلوگیری بکنه

عه یعنی بزنم

نرسیدم به چیزایی ک میخواستم قانون جذب رو میگم 😉پیرو قانون جذب منم 9/9/99پنج تا النگو طلا دستمه با یه سرویس هم گردنم و..❤❤خواهشن لطفن تاپیکای دعوا منو صدا کنین خیلی دوس دارم خب😊eliimmm69 سابق هستم😊

بله. 

بوتاکس حالت درمانی و پیشگیری داره و از بیست سالگی میشه زد.

یعنی این هایی رو دیدی که سن شون بالا رفته چین و چروک افتاده صورتشون بدون اینکه حتی اخم کنن یا حالت چهره شون رو عوض کنن(در حالت استراحت) هم خطوط مشخصند ، اگر بوتاکس کنی اون خطوط پدیدار و دائمی نمیشن

2738
بله.  بوتاکس حالت درمانی و پیشگیری داره و از بیست سالگی میشه زد. یعنی این هایی رو دیدی ک ...

چی نوشتی

منم واسم سواله اونایی که انجام میدن اون قسمتی ک زدن حس داره؟یا تا چند وقت بی حسه! 

حس داره،به  رگ های عصبی کاری نداره. عضلات اون ناحیه فلج میشه

بسته به برند استفاده شده، ماندگاری بوتاکس فرق می کنه. 

دیسپورت که انگلیسیه ۳ ماه، و مصپورت و دیستون که ایرانی اند و مجوز دار تا ۶ ماه ماندگاری دارند 

حس داره،به  رگ های عصبی کاری نداره. عضلات اون ناحیه فلج میشه بسته به برند استفاده شده، ماندگار ...

یعنی مثلا من اگه خط اخم بین ابروهام رو بزنم میتونم اخم کنم؟یا دیگ نمیشه ؟ 

منم واسم سواله اونایی که انجام میدن اون قسمتی ک زدن حس داره؟یا تا چند وقت بی حسه! 

منم زدم،بله حس داره...اگر تزریق حرفه ایی باشه،کمی فقط کمی ابرو رو میتونی حرکت بدی،تا حدی که خط نیوفته،ولی اگر تکون ندی بهتره.خیلی عالیه و تاثیرگذار تو خطوط سطحی

2706