2733
2739
عنوان

تا حالا شده به خاطر نداشتن جرئت کافی از عشقتون بگذرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1026 بازدید | 165 پست
ازدواج کردم بلافاصله، خوشبخت نشدم. تو فکرشم.  

من حداقل کاری که میتونم کنم اینکه که حالا حالا ها ازدواج نکنم

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بخاطر جرعت داشتن‌زیادی از دستش دادم

چرا؟چطور؟

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
منم زنداداشام اصرار کردن بگو بعد زنداداشم تو دایرکت به من میگفت چی بگم بعد میپرسید اون چی گفت داشت ر ...

الان با همین؟

2731

من دلوزدم به دزیا بهش گفتم رفت ومن موندم یه غرور وقلب خرد شکسته 

ازمن میشنوی هیج وقت به یه پسرنگو عاشقشی چون جنبه نداره ولت میکنه میره 😢😔

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
خیلی من هنوزم میجنگم ولی..برام دعا کن

انشالله مشکلت حل میشه عزیزم❤

من دلوزدم به دزیا بهش گفتم رفت ومن موندم یه غرور وقلب خرد شکسته  ازمن میشنوی هیج وقت به یه پسر ...

اره والا این طرف قضیه ام باید در نظر بگیری...باید ببینی طرفی که میخوای بگی واقعا ارزششو داره یا نه...

2740
اگه ارزششو داره که بری طرفش و اشتی کنین که همه چیو برو و درستش کن ولی با خودت فکر کن اگه این کار و ب ...

خبلی عاشقشم ولی مسئله اینه شهرامون دوره سر این تموم شد برم جلو میگه ما که مشکلمون حل نشذه منم نمیذونم چی بکم ولی خیلی میخوامش

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
اگه ارزششو داره که بری طرفش و اشتی کنین که همه چیو برو و درستش کن ولی با خودت فکر کن اگه این کار و ب ...

من بازم باهمه این حرفا اگه یه دزصدمیدونستم‌من میخوادبرم سمتش پسم نمیزنه دوباره غرور شکستم خردمیکردم میرفتم سمتش😢

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
چرا؟چطور؟

ی شب دعوامون شد ی خریتی کردم خریت کردم تهدیدش کردم فردا میام‌دم محل کارت فرداش رفتم‌محل کارش ولی ن برا دعوا فقط برای اینکه برش گردونم‌جسارتو نترس بودنو خریتم‌اجازه داد هر غلطیو بکنم ک الان مثله سگ‌پشیمون‌باشم سر همین موضوع ۶ سال رابطم با از چشمش‌افتادنم‌تموم شد

تو خواستنی ترین ، نتوانستمِ منی  
نه ولی رفتاراش یکم منو به شک انداخته یه جوری رفتار میکنه انگار نمیخواد من بفهمم از من خوشش میاد یا ی ...

مطمئن باش وقتی بهش گفتی توجهشو به خودت جلب کردی بعید میدونم حسی بهت نداشته باشه به خصوص که میگی برخورد بدی هم باهات نداشته بعد از گفتنت

2706