2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

26 هفتم رفتم سنو ميگ دهانه رحمم  شل شده طولشم کمشده

استراحت کن استرس هم نداشته باش استرس سمه برات

توکلت به خدا باشه ان‌شاءالله چیزی نمیشه و سالم به دنیا میاد

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2728
انشالله ب حق حضرت فاطمه بچتون سالم و سلامت باشه بد ب دلت راه نده مگه چی شده ایقد ترسیدی

سنو دادم ميگ دهانه رحمم شده چيکارکنم ب کجا چنگ بزنم همش دعا ميکنم يدفه همه چی خرابشد26 هفتم

عزیزم هرروز سوره حجرات رو بخون برای حفظ و سلامتی جنین خوبه

انشاءالله که خدا براتون حفظش کنه و به سلامت و به موقع دنیا بیاد

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
ديگ اعتماد بنفسی برام نمونده بعد بچه اولم خيلی طول کشيد تا بخودم بيام وحاظر بشم بارداربشم ايندفم دني ...

واییییی اینقدر انرژی منفی نده

توکلت به خدا باشه اون بخواد هیچیش نمیشه

از بودنش لذت ببر تو همین الانم مادری به نبودنش فکر نکن❤

اندر دل من درون و بیرون همه اوست❤اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست❤
2738
26 هفتم رفتم سنو ميگ دهانه رحمم  شل شده طولشم کمشده

خب چرا سرکلاژ نمیکنی؟

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
واییییی اینقدر انرژی منفی نده توکلت به خدا باشه اون بخواد هیچیش نمیشه از بودنش لذت ببر تو همین الا ...

بعدپسرم مردم يه گوشه ازقلبم خاکشد اونم ماهم بالا بود ازدست دادم اين دخترشد خدايا چطور تحمل کنم  نميتونم تحمل کنم

بعدپسرم مردم يه گوشه ازقلبم خاکشد اونم ماهم بالا بود ازدست دادم اين دخترشد خدايا چطور تحمل کنم  ...

بچه خاهرم ۲۴هفتگی بدنیا اومد دوماه تو شیشه بود و الان دوسالشه نترس بسپار ب خدا بشین قران بخون یکم قلبت اروم بشه عزیزم

الهی فدات بشم،نگران نباش ایشالله هیچی نمیشه

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤
2706