2737
2739
واگیرم داشتی بعده۱۴روز؟

عزیزم اون ویروس مرده بعد چهارده روز میمونه تست مثبت میشه بعد ده الی چهارده روز میشه از قرنطینه خارج شد درصورتی که علایم رو به بهبود باشه هیچ اختیتاجی به تست مجدد نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین من الان۱۷روزه گرفتم به نظرت واگیر داره؟؟؟؟

آرره ۱۷روز که صد در صد ناقله چون میگن هفته سوم رو حداقل باید رد کنه 

من چون با افرادی که تو گروه پر خطرن در ارتباط بودم خیلی بیشتر باید احتیاط میکردم 

🌈🖤⛵
من ۱۴روز خونه موندم قرنطینه البته ناقل بودم فقط رفتم cprمنفی بودم همه جا میرفتم بستگی داره به درج ...

ایست قلبی کردی؟ 😱😱😱😱😱😱

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
عزیزم اون ویروس مرده بعد چهارده روز میمونه تست مثبت میشه بعد ده الی چهارده روز میشه از قرنطینه خارج ...

فدات من این چندروزه دیگه خوب خوب شدم رفتم خونه مادرم دیروز به نظرت واگیر دارم ۱۷روزمه

2738
چی😐

میگی cpr کردنت 

ایست قلبی کردی؟

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
خخخخ ازمایش پی سی ار منظورمه😅

هاااااا

وای پششششمام ریخت گفتی cpr 😬😂

2706