2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودم تنها هیچی صفر 

البته اول هر ترم حدود یه تومن جزوه و کتاب واسم آب میخوره

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2740

۶،۷ تومن حقوقمونه. ۲ میلیون خورد و خوراک. ۲ میلیون اجاره و قبض. ۲ میلیون هم قسط داریم. دیگه هیچی نمیمونه برای لباسی، خرج اضافه ایی،... 

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
کلا یه تومنه خرجتون؟ چقدر خوب خونه مال خودتونه؟ قسط ندارید؟

ن بابا خرج ماهیانه منظورم خرید ماهیانس چون ماهیانه میریم مغتزه همه چ مخریم اما باز کم میاد دگ...قسط ۵۰۰ داریم.ن مساجریم رهن کامل اجاره نمدیم

ما خرج های رفت و امد های زیاد جا به جایی اینترنت و خرج های غیر مترقبه (نمیدونم درست نوشتم یانه)داریم من هنیشه فکر میکنم خیلی خرجمون کمه مهمون که هرگز نداریم شوهرمم نصف ماه شرکته من تنهام چیزی نمیخورم که تشریفاتی باشه خرج شارژ ساختمون برق و اینا با خورد و خوراک فکر کنم بشه کلا ماهی ۱ملیون خونه ی اخرش 

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕

من همسرم حقوقش ۶۹۰۰ 

کلش میره فقط ۲۰۰ تومن می مونه که میشه خرج نت 

بعد منم میانگین دارمدم مقداریشو طلا میخرم باقیشو خرج خورد و خوراک و تفریح و اینا میشه 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 

حقوق شوهرم 3تومنه 800 وام میدیم 200قبض 200اینترنت و شارژ 500پسرم 200شوهرم رفت و آمدش 200من خرجایی که دارم مابقی خرج خونه و دکتر ایناهیچی نمیمونه مستاجریم خداخودش کمک  میکنه خونه دارمیشیم بعداز14سال انشاءالله